Imunita – zahustené extrakty 50ml

Neohodnotené

Zmes bylín vo forme kvapiek na účinnú podporu imunity.

Položka bola vypredaná…
€11,50 €9,58 bez DPH
Dostupnosť: Na dotaz
Kód: 1660
Imunita – zahustené extrakty 50ml
Neohodnotené

Podrobný popis

Zahustené extrakty z 8 bylín s antioxidantmi pre podporu prirodzenej obranyschopnosti organizmu vo forme kvapiek.

Zahustený extrakt bylín je koncentrovanejšia forma bylinného macerátu, kde po vylúhovaní sušenej časti bylín, dochádza následne k odpareniu alkoholu šetrnou metódou tzv. vákuovým odparovaním za nízkych teplôt (max do 30 ˚C). Získava sa tak koncentrovaná sušina, ktorá sa rozpustí do konečného extraktu. Dávka, vzhľadom k zahustenej forme je nižšia.

Nájdete tu výťažky z týchto bylín:

Sambucus nigra (baza čierna) je antioxidant, podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu, normálnu funkciu dýchacieho systému, podporuje potenie.

Echinacea purpurea (echinacea purpurová) patrí medzi antioxidanty, podporuje imunitný systém.

Solidago virgaurea (zlatobyľ obyčajná) je antioxidant, podporuje odolnosť a prirodzenú obranyschopnosť organizmu.

Althea officinalis (ibiš lekársky) podporuje činnosť čriev a trávenie.

Marrubium vulgare (jablčník obyčajný) je antioxidant, podporuje mikrocirkuláciu, normálnu funkciu pečene, žlčníka a správne trávenie.

Verbascum thapsus (divozel malokvetý) má vplyv na imunitný systém a normálny stav slizničných buniek. Podporuje činnosť hltanu a dýchacích ciest.

Zloženie: Sambucus nigra (baza čierna), Echinacea purpurea (echinacea purpurová), Tropaeolum majus (lichořeřišnice větší), Solidago virgaurea (zlatobyľ obyčajná), Althea officinalis (ibiš lekársky), Marrubium vulgare (jablčník obyčajný), Verbascum thapsus (divozel malokvetý), Lonicera japonica (zemolez japonský), Ethanol 40%

Objem: 50 ml

Dávkovanie: 1 ml (obsah jednej pipety) 3 x denne spolu s jedlom po dobu aspoň 15 dní. Pri tomto dávkovaní je možné užívať kvapky až 3 mesiace, potom je vhodná prestávka na  7 – 14 dní a následne môžete podávanie opakovať podľa predošlého návodu.

Pri zvýšenom dávkovaní 3 x 3 ml je možné kvapky užívať 5 – 14 dní .

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporučené denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosah malých detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste. Chráňte pred slnečným žiarením.

Výrobca: Ecce Vita