IMUNKO príchuť mandarínka

Neohodnotené

Prírodný produkt pre deti, na podporu imunity a trávenia, pri nechutenstve.

€30 €25 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (1 ks)
Kód: 2217
IMUNKO príchuť mandarínka
Neohodnotené

Podrobný popis

Obsahuje 100% prírodné zložky. Obsahuje vysoké dávky HMO, čo sú látky, ktoré sa prirodzene vyskytujú aj v materskom mlieku a pomáhajú deťom lepšie odolávať infekciám. Obsahuje aj akáciovú vlákninu, pomocou ktorej zas dohliada na zdravie detských čriev, v ktorých sa nachádza až 80% imunity. Pomáha pri detských problémoch s trávením, alergiami či nechuťou do jedla. A podporí aj imunitu, pretože obsahuje aj výťažok z rakytníka, horčík a vitamín C.

Zloženie: akáciová vláknina, výťažok zo živice zo Smrekovca západného s arabinogalaktanmi, Oligosacharidy materského mlieka (HMOs), horčík (horečnatá soľ kyseliny citrónovej), výťažok z plodov malpígie holej (Acerola), výťažok z plodov rakytníka rešetliakového, aróma: mandarínka, sladidlo: glykozidy steviolu, farbivo: betakarotén.

Najdôležitejšie zložky:

Oligosacharidy materského mlieka – nazývané aj HMO látky materského mlieka sú významnou zložkou v IMUNKOVI. Výsledky klinickej štúdie hovoria, že HMO látky podporujú imunitné funkcie, pomáhajú pri rozvoji mozgu kognitívnych funkcií, posilňujú črevnú bariéru, vyživujú prospešnú črevnú mikroflóru Vášho dieťaťa.

Akáciová vláknina – ide o vlákninu, ktorá dokáže vyživovať baktérie v celej dĺžke čreva. Mnohé iné vlákniny rozložia baktérie už v prvej tretine čreva, čím baktérie vo zvyšku čreva nemusia byť dostatočne vyživované. Akáciová vláknina pozitívne ovplyvňuje zdraviu prospešné baktérie v detských črevách. Vedeli ste, že až 80% našej imunity sa nachádza práve v nich?

Výťažok zo smrekovca opadavého – nazývaný aj arabinogalaktan. Štúdia, ktorá bola na arabinogalaktan vykonaná, preukázala, že dokáže zvýšiť schopnosť tela brániť sa proti infekciám a bežným nachladnutiam, čo je pre rodiča každého dieťaťa veľmi dôležité.

Výťažok z rakytníka rešetliakového – obsahuje vysoký podiel vitamínu C. Vitamín C prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému.

Horčík – prispieva k udržaniu zdravých kostí, k udržaniu zdravých zubov a tiež prispieva k správnemu fungovaniu svalov.

Vitamín C – prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, k zníženiu vyčerpania a únavy, k správnemu fungovaniu nervového systému a k správnej funkcii ďasien.

Výživové hodnoty:

Množstvo účinných látok                   Vrecúško 3,84 g             *NRV% Akáciová vláknina                                   1500 mg                        – Výťažok zo smrekovca opadavého         1000 mg                        – Oligosacharidy materského mlieka           400 mg                        – Výťažok z rakytníka rešetliakového          200 mg                        – Horčík                                                         40 mg                     11 % Vitamín C                                                    34 mg                  42,5 %

*NRV% – Denná referenčná hodnota príjmu dospelého

Dávkovanie a návod na použitie: Jedno vrecúško vysypte do suchého pohára, zalejte 150 ml neperlivou vodou, miešajte až do úplného rozpustenia a vypite. Balenie obsahuje 30 jednorazových vrecúšok v dóze

Upozornenie: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte, ak máte intoleranciu na akúkoľvek zložku výživového doplnku. Skladujte v suchu pri teplote max. 25°C, chráňte pred teplom a priamym slnečným žiarením.

Obsah balenia: 120 g

Výrobca: Medveď natural, SR