Jasná myseľ 30 kapsúl, 21g

Neohodnotené

 Mať jasnú myseľ potrebuje každý. Dobrá koncentrácia, sústredie.

€22 €18,33 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (2 ks)
Kód: 3253
Jasná myseľ 30 kapsúl, 21g
Neohodnotené

Podrobný popis

Keď rozhodujú čísla, emócie, výkony a výsledky potrebujete dostatočný a čistý zdroj energie. Prečo je práve JASNÁ MYSEĽ INOVÁCIOU?


Potrebujeme byť pozorní, sústredení, pokojní a únavu nepripúšťame. Čo preto urobíme? Siahneme po káve a energetických nápojoch, pri ktorých vedci dvíhajú varovný prst? Štúdie hovoria, že veľké dávky stimulantov spôsobujú búšenie srdca, potenie, problémy so spánkom, bolesť hlavy, nervozitu či úzkosť.

Pitie kávy môže vyústiť do nedostatku vápnika či horčíka. Kofeín totiž zvyšuje jeho vylučovanie. Pitie kávy dokonca spomaľuje vstrebávanie železa a zvyšuje spotrebu „nervového vitamínu" B1. Kofeín nie je vhodný pri problémoch so srdcom a ani pre mladistvých.

 Mať jasnú myseľ potrebuje každý!

Sú úzke, dlhé, tmavozelené a vďaka nim je mango lahodné. Opäť sa môžete spoľahnúť na patentovaný a klinicky skúmaný extrakt! Do nášho výrobku pre lepšie fungovanie mozgu sme požili účinné látky z listov manga nazývajúce sa mangiferíny.

Tie majú stimulačné účinky pre centrálny nervový systém a bránia, aby sa odbúral hormón dopamín, ktorý ovplyvňuje pozornosť. Mangiferín je efektívny, bezpečný a prírodný pomocník bez vedľajších účinkov, ktoré má kofeín.

Ak po dlhom dni nakŕmite endorfíny športom, vedzte, že extrakt z mangových listov podporí výkonnosť svalov, zlepšuje spotrebu kyslíka či podporí regeneráciu. Všetko v jednom.

Poznáte ten pocit, keď stretnete človeka, ktorý počúva rovnakú hudbu ako vy? Podobne si budú rozumieť cholín s mangiferínom, ktorý máme prirodzene v organizme so špeciálnym typom cholínu nazývajúcim sa CDP cholín, ktorý obsahuje Jasná myseľ. K fyzickej výkonnosti vďaka extraktu z mangových listov si pripíšme duševnú vyrovnanosť a posunieme pamäť na vyššiu úroveň. Spomenuté látky nenabudzujú tak, aby narúšali spánok.