Jazvečí krém na pľúca - detský 75 ml - UA

Neohodnotené

Špeciálne vybraný komplex prírodných rastlinných extraktov z harmančeka, dvojzubca obyčajného a skorocelu poskytuje jemnú a jemnú starostlivosť o detskú pokožku. Odstraňuje ľahké podráždenie, znižuje olupovanie a svrbenie, zjemňuje pokožku.

€6 €5 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (2 ks)
Kód: 116021
Jazvečí krém na pľúca - detský 75 ml - UA
Neohodnotené

Podrobný popis

Je odporúčaný pre masáž po návrate z chladného prostredia, pred a po ukončení pohyblivých hier, alebo po športovaní. Je vyvinutý na preventívne ošetrenie detskej pokožky: zmäkčuje a vyživuje citlivú detskú pokožku, obnovuje prírodnú ochrannú bariéru pokožky proti nepriaznivým vonkajším vplyvom. Pre deti už od 3 rokov! Má hrejivé účinky.

Zloženie: upravená voda, parafín, jazvečí tuk, glycerylmonostearát, glycerín, polyglyceryl-2 PEG-4-stearát, kukuričný olej, tricetearet-4 fosfát, bambucké maslo, včelí vosk, výťažok z harmančeka, dvojzubca obyčajného, skorocel, komplex vitamínov A, E, F , karbopol, TEA, parfumová kompozícia, metylparabén, propylparabén, 2-bróm-2-nitropropán-1,3-diol

Spôsob použitia: malé množstvo krémového balzamu vtierať krúživými masážnymi pohybmi do výskytu ľahkého pocitu tepla a do úplného vsiaknutia krému. Po použití balzamu je potrebné sa vyhýbať podchladeniu.

Upozornenia: Nesmie sa dostať do kontaktu so sliznicami (ústa, oči, uši, nos, pohlavné orgány a pod.)! U malých detí nepoužívať do 1 hodiny po okúpaní!

Vyrába : Dnepro, Ukrajina

Obsah: 75 ml