Kagul 60 kapsúl

Neohodnotené

Metabolizmu tukov a krvného cukru. Ajurvédska zmes s Guduchi a Amalaki pre podporu normálnej metabolizmu tukov a krvného cukru. 

€12,90 €10,75 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (>5 ks)
Kód: 115009
Kagul 60 kapsúl
Neohodnotené

Podrobný popis

Kagul je originálna zmes, ktorá spája silu bylín a korenia.

Tinospóra cordifolia (chebuľa srdcovitá) známa aj pod názvami Guduchi alebo Amrita je popínavá bylina rastúca v tropických oblastiach Indie. Priaznivo pôsobí na metabolizmus tukov a krvného cukru v tele.

Vrcholák trieslovinový pozitívne pôsobí na optimálnu funkciu čriev.

Kardamóm je vzácne korenie s nezameniteľnou chuťou, ktoré sa používalo už v antike a patrilo k tým najdrahším koreniam. Podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu, napomáha k normálnej činnosti trávenia.

Emblika lekárska známa ako Amalaki je strom s odlupujúcou sa kôrou rastúcou v Indii, u ktorého sa používajú ovocné plody, ktoré sú prírodným zdrojom vitamínu C.

Zázvor lekársky patrí medzi antioxidanty, podporuje: – normálne funkcie dýchacích ciest a imunitu – normálnu hladinu cukru v krvi – normálna činnosť kardiovaskulárneho systému a trávenia.

Korenie dlhé patrí medzi antioxidanty.

Škorica cejlónska má rad pozitívnych účinkov pre ľudský organizmus, najmä: podporuje normálnu hladinu cukru v krvi patrí medzi antioxidanty, osviežuje telo, udžuje normálnu hladinu cholesterolu v krvi, podporuje normálne trávenie a funkcia žalúdka (produkcia plynu) podporuje normálny stav slizníc a pokožky.

Zloženie: (Emblica officinalis), Chebuľa srdcovitá (Tinospora cordifolia), Kardamóm obyčajný (Elettaria cardamomum), korenie čierne (Piper nigrum), Korenie dlhé (Piper longum), Škoricovník cejlónsky (Vincinomálán beláčik), Cinnamomum zeylanicum), ný (Terminalia chebula), Zázvor obyčajný (Zingiber officinale)

Dávkovanie: užívajte jednu kapsulu trikrát denne spoločne s jedlom. Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Vhodné aj pre vegánov.

Obsah: 60 kapsúl.