Kanchanara Guggulu Churna 100g

Neohodnotené

Zmes korenia Kanchanara Guggulu – podporuje normálnu funkciu štítnej žľazy.

€20,80 €17,33 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (5 ks)
Kód: 72042
Kanchanara Guggulu Churna 100g
Neohodnotené

Podrobný popis

Zmes prášku Kanchanara Guggulu

Kanchanara je strom orchideí. Guggulu je sanskrtský názov pre živicu myrhového stromu. Je to malý hrboľatý strom s tŕňmi, ktorý sa nachádza po celej Indii. Naša churna obsahuje živicu v práškovej forme. Guggulu sa často spracováva spolu s inými ajurvédskymi rastlinnými látkami. Výsledkom zmesi týchto dvoch v kombinácii s ďalšími zložkami je Kanchanara Guggulu, ktorá hrá dôležitú úlohu v ajurvéde. Znižuje Kapha a Ama.

Zloženie: Guggulu (Commiphora myrrha), Kanchanara*, Tvak (Bauhinia variegata)*, Haritaki (Terminalia chebula)*, Bibhitaki (Terminalia belerica)*, Amalaki (Emblicia officinalis)*, Zázvor (Zingiber officinale)*, Čierne korenie (Piper) nigrum)*, Pippali (Piper longum)*, kardamón (Elatteria cardamomum)*, škorica (Cinamomum zeylenicum)*, bobkový list (Cinnamomum tamala)* *
z kontrolovaného ekologického pestovania

Odporúčaná konzumácia: Maximálne 1 čajová lyžička denne (1 čajová lyžička zodpovedá 2g ). 3x denne aspoň 30 minút po jedle.

Obsah: 100g
Odporúčané skladovanie: Skladujte na chladnom a suchom mieste
Pôvod: India

Táto churna je:

  • Vegetárian
  • Čisto rastlinné zloženie bez umelých aróm a konzervačných látok
  • ajurvédsky rastlinný produkt
  • 100% prírodné
  • dovezené priamo od nás z Indie pre Vás
  • vyrobené a plnené s veľkou láskou pre vás

Tento produkt je doplnkom stravy.

Odporúčaná denná dávka sa nemá prekročiť. Výživové doplnky nie sú náhradou vyváženej a pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Počas tehotenstva používajte len po odporúčaní lekára. Skladujte na chladnom a suchom mieste.