Karellahills – kontrola hladiny glukózy 60 kapsúl Herbal Hills

Neohodnotené

Kontrola hladiny glukózy v krvi, podporuje zdravie pankreasu, pečene a sleziny. 

€12,50 €10,42 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (>5 ks)
Kód: 298
Karellahills – kontrola hladiny glukózy 60 kapsúl Herbal Hills
Neohodnotené
1474 1 karelahills kontrola hladiny glukozy 60 kapsul herbal hills
Veľkoobchodná cena

Podrobný popis

Podrobný popis:

Karela (Momordica Charantia), nazývaná aj ako horká uhorka alebo horká tekvica, pozitívne ovplyvňuje hladinu glukózy v krvi a prispieva k detoxikácii organizmu. Svoje využitie našla nielen v ajurvédskej medicíne už pomerne dávno, nakoľko sa v Indii pestuje. Je dôležitou súčasťou Ajurvédy, ktorá podporuje zdravie pankreasu, pečene a sleziny.

Zloženie: Momordica Charantia (extrakt z plodov) 250mg, Momordica Charantia (prášok z plodu) 200mg, oxid kremičitý (protihrudkujúca látka) 1mg, kapsule z rastlinnej celulózy

Dávkovanie: 1 kapsula 2x denne s jedlom

Obsah: 60 rastlinných kapsúl

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Prípravok znižuje hladinu cukru v krvi! Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy, ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uskladňovať mimo dosahu malých detí.

Karela (Momordica Charantia) použitá na výrobu tohto prípravku je bez konzervačných látok, farbív, chemikálií a pesticídov. Neobsahuje látky živočíšneho pôvodu. Ide o čistý prírodný prípravok bez chemického a biologického znečistenia.

Krajina pôvodu: India

Výrobca: Herbal Hills