M33+ ústny probiotický sprej 50 ml MikroVeda

Neohodnotené

Pomáha budovať a udržiavať bakteriálnu rovnováhu a imunitu.

€22 €18,33 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (1 ks)
Kód: 2201
M33+ ústny probiotický sprej 50 ml MikroVeda
Neohodnotené

Podrobný popis

Ústny probiotický sprej M33+ MikroVeda je určený na vybudovanie a udržanie bakteriálnej rovnováhy pomocou 34 rôznych bakteriálnych kmeňov pre ústnu sliznicu a črevo.

Ide o šetrne fermentovaný enzýmový prípravok na prirodzenú podporu mikrobiómu. Obsahuje až 34 kmeňov laktobacilov a bifidobakérií neobsahujúcich GMO. Obsahuje fermentované mikroorganizmy, ako aj probiotické baktérie, vitamíny, bioaktívne rastlinné látky, enzýmy a antioxidanty na prirodzené posilnenie imunitného systému.

Sprej obsahuje starostlivo vybrané stabilné mikroorganizmy, tak že sa môže po otvorení používať bez chladenia pri izbovej teplote až 6 týždňov. Mikroorganizmy sa vedia aktívne chrániť pred žalúdočnou kyselinou. Má sladko-kyslú chuť.

Na čo potrebujeme baktérie v tele a na tele? Baktérie sú na celom svete, v nás, na našom tele a okolo nás. Tvoria, podporujú a udržiavajú život. Všetko organické pozostáva z nespočetných mikroorganizmov, ktorých úlohou je zachovať život. Ak dôjde k narušeniu rozmanitosti a rovnováhy, patogény, takzvané zlé baktérie začnú prevládať a podporujú rozklad. Aby sme udržali náš mikrobióm zdravý, je dôležité udržiavať rovnováhu. A najlepšie prirodzene.

Čo dokáže M33+ v ústach? Zdravá bakteriálne osídlenie v našich ústach znižuje prienik škodlivých látok do nášho tela, ktoré môžu spôsobiť chronické ochorenia, ako sú rakovina, alergie, demencia alebo črevné ochorenia. Ľudia môžu prijímať mikroorganizmy mimoriadne rýchlo a efektívne cez sliznice. Okrem pravidelnej ústnej hygieny môže byť pre celé telo prospešný aj zdravý mikrobióm v našich ústach. M33+ je sprej, ktorý obsahuje antioxidanty, dôležité bioaktívne rastlinné látky a enzýmy, ktoré môžu posilniť imunitný systém. 5 strekov až 5 krát denne môže pomôcť vytvoriť a udržiavať bakteriálnu rovnováhu v mikrobióme v našom tele.

Čím je M33 + výnimočný? Jedinečné zloženie M33+ je prispôsobené citlivým organickým procesom a potrebám nášho tela. Vybrané prísady sa šetrne fermentujú počas jedného roka. Počas tohto procesu fermentácie sa vytvárajú cenné stopové prvky (napríklad vitamíny A, E), ako aj prírodné antioxidanty, ktoré chránia telo pred oxidačným stresom.

Ako pôsobí Mikroveda M33+? Mikrobiotický orálny sprej M33+ kolonizuje ústnu sliznicu a jazyk a pomáha vytvoriť a udržiavať zdravú bakteriálnu rovnováhu. Sprej obsahuje starostlivo vybrané, zosúladené, živé kmene bez GMO. Ako špeciálne fermentovaný nesterilizovaný orálny sprej ponúka ako doplnok výživy okrem množstva podporných baktérií, aj ďalšie základné enzýmy, bioaktívne rastlinné látky, antioxidanty a vitamíny.

Zloženie: voda, druhy cukru* (druhy cukru sú spotrebúvané mikroorganizmami počas fermentačného procesu a premieňajú sa na kyselinu mliečnu), múka z hroznových jadierok (OPC)*, Ling Zhi (Reishi)*, fermentačné mikroorganizmy, probiotické mikroorganizmy, Mzyme Royal Ferment*.

*Z kontrolovaného organického pestovania.

Obsiahnuté mikroorganizmy: Bacillus subtilis, Bifidobacterium animalis, Bif. bifidum, Bif. breve, Bif. longum, Bif. infantis, Bif. lactis, Enterococcus faecium, Lactobacillus acidophilus, Lact. amylolyticus, Lakt. amylovorus, Lakt. delbrueckii subsp. bulgaricus, Lakt. casei 01, Lakt. casei 02, Lakt. casei 03, Lakt. crispatus, Lakt. delbrueckii, Lakt. farraginis, Lakt. fermentum, Lakt. gasseri, Lakt. helveticus, Lakt. johnsonii, Lakt. paracasei, Lakt. parafarraginis, Lakt. plantarum, Lakt. reuteri, Lakt. rhamnosus, Lakt. salivarius, Lakt. zeae, Lakt. diacetylactis, Lactococcus lactis, Rhodopseudomonas palustris, Saccharomyces cerevisae, Streptococcus thermophilus.

Nutričné hodnoty:                          100 ml                   1 ml Energetická hodnota                       25 kJ / 6 kcal    0,3 kJ / 0,1 kcal Bielkoviny                                       0,0 g                 0,0 g Sacharidy                                       1,50 g               0,02 g - z toho cukor                                 0,84 g               0,01 g Vláknina                                       <0,70 g             <0,01 g Tuky                                                0,0 g                 0,0 g - z toho nasýtené mastné kyseliny 0,0 g                 0,0 g Soľ                                                  0,0 g                 0,0 g

Bakteriálne kultúry / denná dávka: minimálne obsahuje 1 x 10 ^ 6 CFU **; baktérie / 1 ml Reishi / Ling Zhi 0,3 mg Múka z hroznových jadier 0,3 mg (obsahuje OPC.)

** CFU: Jednotky tvoriace kolónie

Použitie a dávkovanie: Približne 5 strekov M33 + do úst pred alebo medzi jedlami. Ideálne aj pre deti. Na cestách doplňte bakteriálnu rovnováhu, napríklad nastriekaním na pokožku po umytí rúk na verejných miestach. Dávkovanie pre deti od 3 rokov 1x denne 1 strek do úst. Bio, vegánske, bez laktózy, bez lepku a bez GMO. Neobsahuje konzervačné látky a žiadne syntetické príchute, neobsahuje ocot.

Skladovanie: Udržujte v suchu, chrániť pred svetlom a mimo dosahu malých detí. Spotrebujte do 6 týždňov po otvorení.

Objem: 50 ml

Výrobca: Mikroveda