Male Support Formula (Podpora pre mužov)

Neohodnotené

Podpora reprodukčného systému u mužov a celková podpora funkcie mužských reprodukčných orgánov. Dodanie energie a posilnenie svalstva.

€19,90 €16,58 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (3 ks)
Kód: 35034
Male Support Formula (Podpora pre mužov)
Neohodnotené

Podrobný popis

Kapsuly Male Support Formula Planet Ayurveda štandardizované extrakty z 3 najúčinnejších rastlín na podporu mužských reprodukčných orgánov, dodanie energie a podporu tvorby svalstva.

 Popis rastlín pre mužov - Male Support Formula Ashwagandha (Withania somnifera) Jedna z najpoužívanejších rastlín v ajurvéde vôbec. Okrem mnohých pozitívnych účinkov na nervovú sústavu navyše zlepšuje cirkuláciu krvi a tým aj celkovú výživu buniek v tele.

Patrí medzi najsilnejšie prírodné afrodiziaká. Zvyšuje sexuálnu túžbu a zároveň dodáva telu potrebnú energiu na jej naplnenie.

U mužov podporuje libido a výdrž, zvyšuje počet spermií.

U žien je nápomocná pri redukovaní vaginálneho zápalu a zápalu maternice.

Je výnimočne nápomocná pri nastolení rovnováhy celej hormonálnej sústavy. 

Shilajit (Múmio) Shilajit, ktorý poznáme aj pod názvom mumio má veľmi veľa blahodarných účinkov. Podľa niektorých prieskumov a štúdií sa verí, že u mužov a tiež u žien zvyšuje plodnosť. U žien je výborná pre kvalitnú tvorbu vajíčok a taktiež pre lepšiu reguláciu menštruačného cyklu. Tiež sa pozorovalo, že po pravidelnom užívaní shilajit celých 8 týždňov sa zvýšila u mužov kvalita aj počet spermií. Je teda v sexuálnej oblasti veľmi nápomocná a môže sa užívať ako výživový doplnok. Tiež pomáha pri zvyšovaní sily a výdrže.

Gokshura (Tribulus Terrestris): Tribulus známy aj pod indickým názvom Gokshura sa v ajurvédskej ale aj čínskej medicíne od nepamäti používa na podporu reprodukčného systému u mužov. Tribulus terrestris podporuje zdravie mužských reprodukčných orgánov. Je čoraz obľúbenejší aj medzi mužmi atlétmi, ktorí sa snažia zväčšiť svalovú hmotu zvýšením produkcie testosterónu. Plody tribulusu a jeho nadzemné časti obsahujú veľa rôznych zložiek, vrátane saponínov, glykosidov, flavonoidov, alkaloidov, tanínov a esenciálnych olejov.

 Ajurvédske vlastnosti: Vata: - Pitta: = Kapha: =

Balenie: 60 ks kapsúl až 500 mg štandardizovaného extraktu v jednej kapsuly.

Zloženie: Obsah 1 kapsuly: 500 mg štandardizovaného extraktu. 200 mg štandardizovaného extraktu 10:1 z koreňa rastliny Withania somnifera (Ashwagandha), 200 mg štandardizovaného extraktu 6:1 z Asphaltum punjabianum (Shilajit, Mumio), 100 mg štandardizovaného extraktu 7:1 z plodov rastliny Tribulus terrestris (Kotvičník zemný, Gokshura). 

Poťah kapsuly z celulózy rastlinného pôvodu.

Dávkovanie: 1-2 kapsuly 2x denne.

V kapsuliach je použitý vysoko účinný štandardizovaný extrakt z rastlín.

Jedná sa o čisto prírodný produkt bez akýchkoľvek chemikálií, aditív či lacných plnív.

Upozornenie: Pre lepší účinok odporúčame dodržať medzi jedlom a ajurvédskymi produktami aspoň pol hodinu, ideálne hodinu.