Manjistha Kapsuly

Neohodnotené

Očista krvi, čo má veľký význam pri liečbe rôznych kožných ochorení. Redukuje nadmernú horúčosť z hladiska dóš, krásne dokáže rozžiariť pleť.

€19,90 €16,58 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (1 ks)
Kód: 35032
Manjistha Kapsuly
Neohodnotené

Podrobný popis

Manjistha (moréna srdcovitá) sa pre svoje mnohé prospešné účinky používa už od staroveku. Ajurvéda ju vo svojich formuláciách využíva veľmi často.

Účinky Manjisthy: Ajurvéda si ju cení pre jej vynikajúci účinok na očistu krvi. Táto vlastnosť sa využíva najmä pri rôznych kožných ochoreniach.

Manjistha má výnimočné účinky na pleť. Pleť dokáže doslovne rozžiariť. Pri užívaní Manjisthy sa zmiernia akékoľvek kožné problémy vrátane akné.

Podporuje tiež správne fungovanie celého močového systému a pohlavného systému a funguje ako prevencia pred tvorbou obličkových kameňov. Manjistha znižuje zvýšenú pitta dóšu, t.j. redukuje nadmernú horúčosť (oheň) v tele. Má antitoxický účinok.

Podporuje elimináciu toxínov, má antibakteriálny a antimikrobiotický účinok. Napomáha podporovať imunitu a zlepšovať trávenie. Pôsobí priaznivo na metabolizmus tukov a hladinu krvného cukru v tele. Priaznivo pôsobí na pečeň.

Odporúčané kombinácie s Manjisthou: Na omladenie pleti a pri akné pridajte AMALAKI RASAYAN. Pri kožných ochoreniach (žihľavka, ekzémy, psoriáza, seborea, alergický výsyp pri alergii na slnko atď) pridajte NEEM a AMALAKI RASAYAN. Na očistu krvi pridajte NEEM. Pri zvýšenej Pitta dóši pridajte AMALAKI RASAYAN a GILOY.

Zloženie: 100% štandardizovaný extrakt obsahuje: Štandardizovaný extrakt 10:1 z koreňa rastliny Rubia cordifolia (Moréna srdcovitá).

Poťah kapsuly z celulózy rastlinného pôvodu

Kvalita: 100% prírodné kapsuly, plnené 100% prírodným vysoko účinným extraktom.

Balenie: 60 kapsúl á 500 mg (čistý extrakt, bez akýchkoľvek prídavných látok a plnív)

Dávkovanie: 1-2 kapsuly 1-2 x denne