Masť z parasce - JUKL

Neohodnotené

Pakmín obsahuje furokumaríny, napr. bergapten, xanthoxín, imperatorin a isopimpinellin, flavónové glykozidy a mastný olej. Nás v tomto prípade zaujíma obzvlášť xanthotoxín, ktorým je možné dosiahnuť repigmentáciu pokožky pri strate pigmentu.

Expirácia 05/2024

–21 % €4,10 €3,42 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (2 ks)
Kód: 113017
Masť z parasce - JUKL
Neohodnotené
2539 mast z parasce jukl
Akcia Výpredaj
–21 %

Podrobný popis

Vitiligo (strata pigmentu) sa prejavuje bielymi nepravidelnými škvrnami na koži najčastejšie okolo prstov, úst, očí, genitálií, kĺbov a slabín. Z postihnutých miest môžu vyrastať chĺpky tiež so stratou pigmentu. U mnohých chorých sa ložiská ďalej rozširujú.

Táto choroba je neinfekčná au 20 % chorých geneticky podmienená. Dodnes nie je 100% liečiteľná. Často ju sprevádzajú ďalšie choroby ako autoimunitné ochorenie štítnej žľazy, cukrovka, pečeňové choroby, apod. Nevystavujte sa slnečným lúčom. Vitiligo často aktivuje poranenie kože, stres a nevyrovnaná životospráva.

Použitie: Masť vtierajte pravidelne do postihnutých miest. Terapia musí byť sprevádzaná liečbou látkovej výmeny, diétou a reflexnou terapiou. Niektorí ľudia môžu byť na obsiahnuté látky precitlivení, a preto najskôr vyskúšajte reakciu na malej ploche kože v lakťovej jamke. Pokiaľ nedôjde do 30 minút po namazaní k začervenaniu, vyrážke, či páleniu, môžete pristúpiť k aplikácii!

Zloženie: destilovaná voda, ambiderman, vazelína, neoaquasorb, liehový extrakt z parasce.