Medená škrabka na jazyk

Neohodnotené

Vďaka škrabke na jazyk odstránite nielen povlak z jazyka, ale zároveň tým predídete prípadným problémom s ukladaním toxínov v tele. 

€4,90 €4,08 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (5 ks)
Kód: 1115
Medená škrabka na jazyk
Neohodnotené
1672 1 medena skrabka na jazyk
Veľkoobchodná cena

Podrobný popis

Podľa starých lekárskych spisov by malo odstraňovanie povlaku z jazyka patriť k dennej hygiene a malo by sa vykonávať ešte pred vyčistením zubov. Najvhodnejšia doba je ráno po prebudení.

Dôležité je vedieť aj to, že povlak na jazyku signalizuje prítomnosť toxínov v tele. Ak ich z jazyka neodstránime, ale naopak prehltneme ich, vracajú sa nám späť do tela, kde sa časom hromadia. Toxíny, tzv. áma sú totiž živnou pôdou pre rôzne ochorenia v tráviacom ústrojenstve a v ústnej dutine. Používaním škrabky zároveň predchádzame vzniku nepríjemného zápachu z úst. Pri prítomnom povlaku na jazyku je trávenie málo účinné. Čistý jazyk a dostatočne silné trávenie je kľúčom k dobrému zdraviu .

Spôsob použitia: Vezmite konce škrabky oboma rukami. Zaobleným koncom jemne zotierajte povrch jazyka od koreňa k špičke. Opakujte aspoň 5 x ráno nalačno, ešte pred pitím a čistením zubov. Škrabku následne umyte teplou vodou a utrite dosucha.

Krajina pôvodu: India