Memory Support Kapsuly (Pamäť a Sústredenie)

Neohodnotené

Podpora pamäte, podpora sústredenia, podpora pri strese a úzkosti, podpora spánku.

€19,90 €16,58 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (1 ks)
Kód: 35053
Memory Support Kapsuly (Pamäť a Sústredenie)
Neohodnotené

Podrobný popis

Memory Support Planet Ayurveda (Pamäť a Sústredenie)

Sú vhodné predovšetkým ako podporná kombinácia na podporu pamäte, podporu pri strese a úzkosti a podporu sústredenia: Kombinácia na podporu spánku a zlepšenie pamäte. Podpora sústredenia. Úľava od stresu. Harmonizácia krvného tlaku. Podpora mysle. Podpora pre nervové bunky mozgu. Podpora obranyschopnosti organizmu.

Memory Support obsahuje byliny, ktoré podporujú fungovanie mozgu a pozitívne ovplyvňujú pamäť: Brahmi, Vacha, Shankhpushpi and Sladké drievko. Pravidelné používanie tejto kombinácie podporí silu pamäte a to čo sa týka uchovania spomienok ako aj schopnosti spomenúť si na niečo. V Indii sa tieto byliny používajú dlhé roky na zlepšenie pamäte u detí počas skúškového obdobia. Byliny majú viacero účinkov – pomáhajú opraviť bunky, podporujú sústredenie, podporujú zrak, pôsobia preventívne proti nachladnutiu, pôsobia tiež proti stresu a úzkosti, podporujú správnu hladinu krvného tlaku, pomáhajú pri halucináciách a epilepsii. Podporujú tiež spánok.

Zloženie: 100% štandardizovaný extrakt, 1 kapsula 500mg obsahuje: 150 mg štandardizovaného extraktu 8:1 z rastliny Bacopa Monnieri (BRAHMI). 150 mg štandardizovaného extraktu z koreňa rastliny Acorus calamus (VACHA). 100 mg štandardizovaného extraktu 10:1 z rastliny Convolvulus pluricaulis (SHANKHPUSHPI). 100 mg štandardizovaného extraktu 5:1 z koreňa rastliny Glycyrrhiza glabra (MULATHI) Poťah kapsuly je z celulózy rastlinného pôvodu.

Kvalita: 100% prírodné kapsuly, plnené 100% prírodným vysoko účinným extraktom.

Balenie: 60 kapsúl á 500 mg (čistý extrakt, bez akýchkoľvek prídavných látok a plnív)

Dávkovanie: 1-2 kapsuly 1-2 x denne