MITO C

Neohodnotené

MITO C + vysoký obsah polyfenolov

€15 €12,50 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (3 ks)
Kód: 3382
MITO C
Neohodnotené
MITO C
Novinka

Podrobný popis

MITO C obsahuje prírodné zložky, ktoré pomáhajú chrániť mitochondrie (energetické továrne). 

Čo nájdete v MITO C?

Enzým Superoxiddismutáza (SOD): Predstavuje prvú obrannú líniu nášho tela pri boji s voľnými radikálmi. SOD je enzým, ktorý účinne odstraňuje voľné radikály, detoxikuje bunky a chráni pred poškodením.

Extrakt z plodov Ruže roxburgovej: Obsahuje bohaté množstvo polyfenolov, ktoré pôsobia protizápalovo a antioxidačne. Tieto látky nielen regenerujú vitamín C, ale tiež poskytujú dôležité aminokyseliny a stopové prvky pre zdravie vašich buniek.

Vitamín C z extraktu CAMU CAMU: Prírodný zdroj vitamínu C, CAMU CAMU, je známy svojím vysokým obsahom tejto životne dôležitej látky. S MITO C môžete zabezpečiť dostatočné množstvo vitamínu C pre vaše telo a to efektívnejšie ako kedykoľvek predtým.

Voľné radikály sú častým zdrojom poškodenia mitochondrií a súvisia s mnohými ochoreniami, vrátane autizmu, Parkinsonovej choroby a ďalších. MITO C je navrhnutý tak, aby poskytoval vašim bunkám optimálnu ochranu a podporu, čím pomáha chrániť vaše zdravie a vitalitu.

Zloženie: objemové činidlo: rezistentný škrob, extrakt z plodov Camu Camu (Myrciaria dubia), extrakt z plodov Ruže roxburgovej (Rosa Roxburghii tratt.), kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza, protihrudkovacia látka: stearan horečnatý

Odporúčaná denná dávka: 1 kapsula denne zapiť dostatočným množstvom vody.

Pôvod základnej zložky: mimo EU


Upozornenie: Nádobku uchovávajte uzatvorenú, mimo dosahu malých detí. Prípravok je vhodný pre deti od 3 rokov. Pre tehotné a dojčiace ženy odporúčame konzultovať užívanie doplnku so svojim lekárom. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Skladujte v uzatvorenej nádobe, v suchu, pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením.