Moringa 60 kapsúl Ecce Vita

Neohodnotené

Kvalitným práškom z Moringy naplnené kapsule plné vitamínov a minerálov. Vhodné pre doplnenie živín, napr. u športovcov či chronicky chorých. 

€12,90 €10,75 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (>5 ks)
Kód: 1131
Moringa 60 kapsúl Ecce Vita
Neohodnotené

Podrobný popis

V kapsuliach s nachádza prášok z listov rastliny Moringa oleifera (sahjan). Po úrode sa listy Moringy nechajú vysušiť a pomelú sa. Takto vznikne prášok, ktorý je veľmi bohatý na obsah živiny, môžeme v ňom nájsť viac ako 90 živín a 40 antioxidantov. Taktiež je vynikajúcim zdrojom vitamínov A, C, železa, bielkovín, vlákniny, vápnika, horčíka a draslíka. Pomáha udržiavať optimálnu hladinu cukru v krvi.

Plody, listy a olej indickej byliny Moringa se používa na zvýšenie vitality už dlhé storočia a to preto, lebo ide o o jeden z najbohatších prírodných zdrojov mnohých vitamínov a minerálov vôbec. Užívanie Moringy je vhodné v prípade podvýživy a v prípadoch, keď je potrebný zvýšený príjem živín, napr. u športovcov, kulturistov či osôb s chronickým ochorením.

Zloženie: Moringa olejodárna (Moringa oleifera). Prirodzený obsah riboflavínu (vitamínu B2) v dennej dávke 3 kapsule je 0,33 mg, t.j. 23,57 % odporúčanej dennej dávky.

Dávkovanie: 3 kapsule denne spolu s jedlom, zapiť vodou.

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

Skladovanie: Skladujte na suchom a chladnom mieste. Nevystavujte slnečnému žiareniu.

Obsah: 60 rastlinných kapsúl

Výrobca: Ecce Vita