Multi Magnesium 60 kapsúl 55,4g

Neohodnotené

Pre lepší spánok, na podporu srdcovo-cievneho systému, ale aj pomoc pri prekonávaní zápchy.

€20 €16,67 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (3 ks)
Kód: 912
Multi Magnesium 60 kapsúl 55,4g
Neohodnotené

Podrobný popis

Horčík (magnézium) v biologicky dobre dostupnej forme.

Zloženie: bisglicynát horečnatý, malát horečnatý, horečnaté soli kyseliny ortofosforečnej, horečnaté soli kyseliny citrónovej, hydroxypropyl-metylcelulóza, glukónan horečnatý, mliečnan horečnatý, magnézium L-askorbát

Výživová hodnota na dennú dávku      (2 kapsule)                    %RVH*

Vitamín C                                                          24 mg                          30%

Horčík                                                             260 mg                           70%

z toho

bisglycinát horečnatý                                     50 mg

malát horečnatý                                              76 mg

horečnaté soli kyseliny ortofosforečnej       70 mg

horečnaté soli kyseliny citrónovej                 52 mg

glukónan horečnatý                                          5 mg

mliečnan horečnatý                                          4 mg

magnézium L-askorbát                                     3 mg

*referenčná výživová hodnota denného príjmu u dospelých

Citrát horečnatý - na zápchu a obličkové kamene Citrát horečnatý pomáha urýchľovať črevné pohyby, vhodný pre ľudí so sedavým zamestnaním alebo chronickou zápchou, dokonca aj pri nízkych dávkach (od 150 mg denne). Okrem toho, citrát pomáha predchádzať alebo dokonca rozpustiť obličkové kamene.

Bisglycinát horečnatý (magnézium chelát) - pre lepší spánok Bisglycinát horečnatý je organická zlúčenina horčíka. Horčík môže niekedy dráždiť citlivú sliznicu žalúdka. Preto pri tejto forme horčíka, aminokyselina chráni citlivé sliznice v tráviacom trakte pred podráždením, takže bisglycinát horečnatý je veľmi dobre znášaný. Glycín má tiež zaujímavé účinky v centrálnom nervovom systéme a poskytuje upokojujúci a relaxačný účinok. Bisglycinát horečnatý preto prináša relaxáciu a lepší spánok do vášho života.

Magnézium malát - osviežuje a zmierňuje bolesť Magnézium malát je zaujímavá možnosť pre ľudí, ktorí sú vždy unavení a vyčerpaní. Maláty sú soli kyseliny jablčnej, ktorá je zase vitalizujúcou zložkou enzýmov, ktoré sú dôležité pri tvorbe energie v našich bunkách.

Magnézim orotát - pre kardiovaskulárny systém Magnézium orotát má veľmi dobrý účinok na kardiovaskulárny systém. Orotát je soľ kyseliny orotovej, ktorá okrem iného môže zvýšiť produkciu energie v srdci. Táto forma horčíka je ideálna pre srdce, ak sa magnézium orotát užíva v kombinácii s draslíkom. Pretože draslík posilňuje horčíkový efekt a zlepšuje jeho vstrebávanie do bunky.

Odporúčané dávkovanie: 2 kapsule denne zapiť dostatočným množstvom tekutín.

Upozornenie: Výživový doplnok neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte denné odporúčané dávkovanie. Nevhodné pre deti. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Výrobok sa vyrába podľa smerníc GMP s vegánskymi surovinami.

Skladovanie: uzavreté balenie, v suchu, chlade a chrániť pred svetlom. Skladujte mimo dosahu malých detí.

Informácie o alergénoch: Zložky tohto výrobku neobsahujú žiadne nebezpečné alergény podľa nariadenia EU č. 1169/2011,ktoré môžu spôsobiť alergiu alebo intoleranciu.

Výrobca: Medveď natural

Krajina pôvodu: Nemecko