Neem (nimbový) olej 100 ml Ecce Vita

Neohodnotené

Nimbový olej s antiseptickými, antibakteriálnymi, antivírusovými a protiplesňovými účinkami.

€7,90 €6,58 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (>5 ks)
Kód: 1711
Neem (nimbový) olej 100 ml Ecce Vita
Neohodnotené
1765 1 neem nimbovy olej 100 ml ecce vita
Veľkoobchodná cena

Podrobný popis

Prírodný olej vyrobený podľa starej ajurvédskej receptúry spojením extraktu byliny NEEM v slovenčine známej ako NIMBA s ďalšími bylinnými extraktmi a prírodnými olejmi pre ošetrenie pleti pleti.

Nimbový olej obsahuje stopercentné bylinné extrakty z neemu, kurkumy, dráča chitria a samodute. Tieto extrakty sú zmiešané s prírodnými olejmi z neemu, sezamovým, mandľovým, olivovým, slnečnicovým a levanduľovým olejom. Olej se vyrába v Indii podľa  ajurvédskej receptúry .

Neemový olej upokojuje pokožku. Je vhodný aj pri bodnutí hmyzom ako aj pris tarostlivosti o pokožku, ktorá je náchylná k tvorbe plesní.

Zloženie: Berberis aristata, Rubia cordifolia, Curcuma longa, Symplocos racemosa, Santalum album 10 mg, Lanoline 0.25 mg, Cinnamomum camphora 5 mg, Butylated Hydroxy Anisole 0.001 mg, Neem Oil (Azadirachta indica), 0.05 ml, Sesame Oil (Sesamum indicum) 0.5 ml, Chinabadam Oil (Brassica compestris) 1 ml, Badam Oil (Prunus amygdelus) 0.005 ml, Perfume 0.005 ml, Light Liquid Paraffin q.s to 5 ml

Objem: 100 ml

Spôsob použitia: Podľa potreby nanášajte na pokožku a jemne masírujte. Olej je možné používať na celé telo alebo len na určité miesta na pokožke. Výborný je aj na nechty, prípadne ako prísada do kúpeľa.

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie!

Krajina pôvodu: India

Výrobca: Ecce Vita