Neem Kapsuly 60 ks Bio Planet Ayurveda

Neohodnotené
Neem (Azadirachta Indica) je vynikajúca bylina, ktorá sa po stáročia používa v ajurvéde na ochorenia spôsobené nerovnováhou energií Pitta a Kapha. Sú to predovšetkým rôzne kožné, tráviace a zápalové ochorenia. Priaznivo ovplyvňuje obranyschopnosť organizmu pred nežiadúcimi mikroorganizmami (baktérie, vírusy, plesne...)
€19,90 €16,58 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (3 ks)
Kód: 35023
Neem Kapsuly 60 ks Bio Planet Ayurveda
Neohodnotené

Podrobný popis

Neem Planet Ayurveda Kapsuly

Vhodné pre vegetariánov aj vegánov. Účinky rastliny Neem (Azadirachta Indica, Zederach indický): Neem je významná rastlina s fungicídnymi, antibakteriálnymi, antidiabetickými, sedatívnymi a antihelmintickými účinkami (pôsobí proti črevným parazitom).

Vďaka svojim účinkom sa Neem používa v ajurvédskej medicíne pri liečbe rôznorodých ochorení. Z hľadiska ajurvédy znižuje dóše Pitta a Kapha, čo sa používa predovšetkýmu ochorení spôsobených zvýšením týchto energií, ako sú rôzne kožné ochorenia (psoriáza, ekzémy, svrbenie pokožky), lepra, tráviace ťažkosti (vredy, zvracanie), leukoderma (poruchy pigmentácie), bolesť a zápal kĺbov.

Neem sa taktiež používa na urýchlenie hojenia rán a vredov. Neem priaznivo ovplyvňuje obranyschopnosť organizmu pred vírusmi, baktériami a plesňami. V Indii sa používa ako prírodné antibiotikum. Mohli ste sa s ním stretnúť v podobe prášku alebo kapsulí plnených práškom z rastliny Neem.

Ajurvédske vlastnosti: Vata: + Pitta: - Kapha: -

Odporúčané kombinácie s Neemom: Pre lepší efekt proti vírusom, baktériám a plesniam odporúčame kombinovať s kapsulami KURKUMÍN. Pri ureaplasme a mykózach kombinujte s FEMALE HEALTH SUPPORT. V prípade kožných ochorení ako je psoriáza, ekzém, alergia na slnko, žihľavka kombinujte zvnútra s MANJISTHOU a zvonku s práškom z NEEMu.

Balenie: 60 ks kapsúl  až 500 mg štandardizovaného extraktu 

Zloženie: Neem Planet Ayurveda obsahujú štandardizovaný extrakt v pomere 10:1 z listov rastliny Azadirachta Indica (Neem).

Obsah 1 kapsuly: 500 mg štandardizovaného extraktu.

Poťah kapsuly z celulózy rastlinného pôvodu.

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula 1x denne.

V kapsuliach je použitý vysoko účinný štandardizovaný extrakt z rastliny.

Upozornenie: Pre lepší účinok odporúčame dodržať medzi jedlom a ajurvédskymi produktami aspoň pol hodinu, ideálne hodinu.