Neemový olej Organic Ayumi

Neohodnotené
100% prírodný olej 
€12,50 €10,42 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (1 ks)
Kód: 113014
Neemový olej Organic Ayumi
Neohodnotené

Podrobný popis

Organický za studena lisovaný neemový olej je účinným bylinným prostriedkom na starostlivosť o pleť a vlasy. Neemový olej je vynikajúci zvlhčovač, s vysokým obsahom vitamínu E, bohatý na zmäkčovadlá a výživné esenciálne mastné kyseliny, upokojuje suchú, popraskanú, namáhanú a poškodenú pokožku.

Neemový olej je tradične známy svojimi antibakteriálnymi vlastnosťami, obnovuje prirodzenú elasticitu pokožky a podporuje zdravú, žiarivú pokožku. V Indii je tradične využívaný ako kozmetický prípravok pre starostlivosť o vlasy a pokožku celého tela.

Zloženie (Ingredients): Zederach indický – neem (Melia Azadirachta) olej zo semien * Len na vonkajšie použitie * Vhodné pre vegetariánov a vegánov

Použitie: neemový olej by mal byť vždy zriedený v pomere 1:10 s inými olejmi (mandľový, sezamový). Neemový olej začína tuhnúť už pri 21°C. Preto pred použitím vložte fľaštičku krátko do teplého (nie horúceho) kúpeľa.

Upozornenie: Vyhnite sa kontaktu s očami. Ak sa Vám dostane prípravok napriek tomu do očí, dôkladne ich vypláchnite prúdom vlažnej vody. Ak sa vyskytne na pokožke podráždenie, olej nepoužívajte.

Skladujte: v chlade a suchu, mimo priameho slnečného žiarenia

Krajina pôvodu: India

Obsah balenia: 100ml