OMEGA 3 90 kapsúl

Neohodnotené

Omega 3

€20 €16,67 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (3 ks)
Kód: 3340
OMEGA 3 90 kapsúl
Neohodnotené

Podrobný popis

Omega-3 mastné kyseliny nevie naše telo produkovať samostatne a preto je potrebné ich získať z potravy alebo výživových doplnkov. Omega 3 Medveď natural tak môže byť výborným spôsobom, ako zaistiť primeraný príjem týchto prospešných látok. V každom balení tohto výrobku nájdete 90 kapsúl, pričom každá kapsula obsahuje 375 mg omega-3 mastných kyselín. Z toho je 250 mg kyseliny eikosapentaénovej (EPA) a 125 mg kyseliny dokosahexaénovej (DHA). DHA a EPA sú pred oxidáciou chránené antioxidantom z extraktu bohatého na tokoferoly.

Omega-3 mastné kyseliny sú potrebné pre:

Zdravie mozgu: Omega-3 mastné kyseliny, konkrétne DHA, sú kľúčové pre správne fungovanie mozgových buniek a môžu podporiť kognitívne funkcie.

Zdravie srdca: Omega-3 mastné kyseliny môžu pomôcť pri udržiavaní zdravého srdcového rytmu a môžu prispieť k znižovaniu zápalu v tele, čo je dôležité pre kardiovaskulárne zdravie.

Redukcia zápalu: Omega-3 mastné kyseliny majú protizápalové vlastnosti, ktoré môžu byť užitočné pri zmiernení zápalových reakcií v tele.

Pri výbere omega-3 koncentrátu pre výrobok Omega 3 vo firme Medveď natural venovali osobitnú pozornosť odstráneniu rybacieho zápachu a chuti. Tento dôležitý aspekt dosiahli bez použitia chemikálií. Ich cieľom bolo zabezpečiť, aby všetci zákazníci mohli užívať omega-3 doplnok bez obáv z prítomnosti nepríjemných pachov a chutí, ktoré by mohli zvýšiť komfort a príjemnosť užívania tohto výživového doplnku.
Je  dôležité, aby bol tento výrobok nielen účinný, ale aj príjemný na užívanie a prispel k celkovému zdraviu  zákazníkov.

Zloženie: rybí olej koncentrát vysokej kvality značky EPAX s omega 3 mastnými kyselinami, kapsula (želatína, glycerín voda), antioxidant: extrakt bohatý na tokoferoly.

Odporúčané dávkovanie: Dospelý: 2 x denne 2 kapsule denne zapiť dostatočným množstvom tekutiny. Deti od 3 rokov 1 x denne 1 kapsula zapiť dostatočným množstvom tekutiny.

Dôležité upozornenie: Výživový doplnok neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Neprekračujte denné odporúčané dávkovanie.

Skladujte uzavreté, v suchu, chlade a chráňte pred svetlom. Udržujte mimo dosahu malých detí.

Množstvo účinných látok 4 kapsule 1 kapsula RVH
Rybí olej 2000 mg 500 mg -
z toho EPA 800 mg 200 mg -
z toho DHA 400 mg 100 mg -

*RVH - reverenčná výživová hodnota