Pitta masala "chladný vánok" 50g BIO

Neohodnotené

Ajurvédska zmes korenia na zníženie PITTA dóše.

€5,40 €4,50 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (>5 ks)
Kód: 2443
Pitta masala "chladný vánok" 50g BIO
Neohodnotené

Podrobný popis

Ajurvédska zmes PITTA MASALA je zmesou praženého korenia. Veľmi chutným spôsobom si tak môžete vyrovnať (znížiť) svoju PITTA dóšu. Naša odporúčanie: Na jar a v lete chutí neskutočne dobre s čerstvou zeleninou a kokosom. Pitta Masala zmes korenín je vhodná nadochutenie zeleniny, strukovín, mäsa, ale použiť ju môžete kedykoľvek podľa vlastných predstáv a chutí.

Zloženie: Koriander*, Fenikel*, Senovka*, Kurkuma*, Kamenná soľ, Rímska rasca*, Nana Mäta*, Šalvia*, Kardamom*, Rasca*, Surový trstinový cukor*, Klinčeky*. * produkty ekologického poľnohospodárstva

Ajurvédska zmes korenia Pitta Masala "Chladný vánok" je bio certifikovaný produkt, vhodná pre vegánov, s úžasnou arómou. Ide o čisto prírodný produkt bez konzervačných alebo iných prídavných látok, 100 % prírodný.

Krajina pôvodu: India

Vyrobené v Rakúsku

  PITTA dóša Pitta riadi metabolizmus, je spojená s energetickou rovnováhou tvorby a výdajom telesného tepla. Piita riadi trávenie potravy a nápojov, premenu živín v organizme, ovplyvňuje funkcie zraku a kože. Pitta sídli v tenkom čreve a súvisí s nervovým tkanivom. Keď je Pitta v rovnováhe človek nemá problém s pochopením iných a s inteligenciou, pri jej zvýšení prevažuje zlosť, hnev, nenávisť a žiarlivosť. Prejavu sa to ochoreniami pečene, sleziny a tenkého čreva, často sa vyskytujú kožné problémy, napr. akné, vredy a rôzne zápaly.