Pitta Shamak 2 Kapsuly

Neohodnotené

Používa na zníženie dóše Pitta pri všetkých ochoreniach zapríčinených jej zvýšením (zvyčajne ochorenia krvi, tráviacej sústavy, kožné ochorenia, ochorenia orgánov v brušnej dutine, ochorenia očí).

€19,90 €16,58 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (2 ks)
Kód: 35056
Pitta Shamak 2 Kapsuly
Neohodnotené

Podrobný popis

Z ajurvédskeho hľadiska sa táto kombinácia používa na ochladenie organizmu pri zvýšenej horúčosti - t.j. zvýšenej Pitta dóši. Byliny obsiahnuté v tejto zmesi: Harmonizujú dóšu Pitta (oheň). Podporujú chuť do jedla a zlepšujú trávenie.

Podporujú hormonálnu rovnováhu. Pomáhajú udržiavať správne úrovne PH jednotlivých prvkov v organizme ako je krv, kyslina chrolorovdíková, moč atď. Pitta Shamak je vysokoúčinná zmes upravujúca nerovnováhu dóše Pitta.

Pomáha pri všetkých metabolických problémoch zapríčinených nerovnováhou dóše Pitta. Pomáha správnemu tráveniu, zlepšuje vstrebávanie živín a ochladzuje telo. Napomáha predovšetkým pri problémoch tráviacej a nervovej sústavy. Je účinná pri všetkých ochoreniach typu Pitta. Výrazne pomáha pri problémoch s Rakta Pitta, ktorá má na starosti správne zloženie krvi a krvotvorbu.

Zloženie: 100% štandardizovaný extrakt, 1 kapsula 500mg obsahuje: 400 mg štandardizovaného extraktu 10:1 z rastliny Fumaria indica (PITAPAPADA). 100 mg štandardizovaného extraktu 10:1 z listov a ovocia rastliny Trichosanthes dioica (PATOLA).

Poťah kapsuly je z celulózy rastlinného pôvodu.

Kvalita: 100% prírodné kapsuly, plnené 100% prírodným vysoko účinným extraktom. 

Balenie: 60 kapsúl á 500 mg (čistý extrakt, bez akýchkoľvek prídavných látok a plnív)

Dávkovanie: 1-2 kapsuly 1-2 x denne