Provital Fiber 90g

Neohodnotené
Prebiotický fermentovaný prášok z 36 druhov ovocia a zeleniny, prebiotická vláknina (inulín) z čakanky obyčajnej, L-glutamín vegan, probiotický kmeň Bacillus subtillis.
€30 €25 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (1 ks)
Kód: 113012
Provital Fiber 90g
Neohodnotené

Podrobný popis

Zloženie: Prebiotický fermentovaný prášok z 36 druhov ovocia a zeleniny, prebiotická vláknina (inulín) z čakanky obyčajnej, L-glutamín vegan, probiotický kmeň Bacillus subtillis.

Pôvod základnej zložky: EU

Upozornenie: Nádobku uchovávajte uzatvorenú, mimo dosahu malých detí. Prípravok nie je vhodný pre deti do 3 rokov.. Užívanie doplnku pre tehotné a dojčiace ženy odporúčame vopred konzultovať s lekárom. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Skladujte v uzatvorenej nádobe, v suchu, pri teplote do 25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Odporúčaná denná dávka pre deti od 3 rokov: 1x denne 3 g. Do pohára nasypte 3 g (1 naplnená odmerka po rysku 5 ml) doplňte 150 ml neperlivej vody, dobre premiešajte a vypite.

Obsah balenia: 30 denných dávok. Bez lepku, bez farbív, bez GMO

Množstvo účinných látok 1 dávka (3g) *RVH Prebiotický fermentovaný prášok z ovocia a zeleniny 2000 mg - Prebiotická vláknina z čakanky 500 mg - L-glutamín vegan 500 mg - Bacillus subtillis 1 mld. KTJ* - *RVH - referečná výživová hodnota KTJ* - kolóniu tvoriace jednotky