Punarnavadi Guggulu kapsuly 80ks

Neohodnotené

Zmes korenia Punarnavadi Guggulu - podporuje normálnu funkciu močových ciest.

€20,90 €17,42 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (3 ks)
Kód: 72050
Punarnavadi Guggulu kapsuly 80ks
Neohodnotené

Podrobný popis

Zmes korenia Punarnavadi Guggulu 

Punarnava je jednou zo zázračných kvetinových rastlín. V ajurvéde sa používa celá rastlina. Guggulu je sanskrtský názov pre živicu myrhového stromu. Je to malý hrboľatý strom s tŕňmi, ktorý sa nachádza po celej Indii. Naše kapsule obsahujú živicu v práškovej forme. Guggulu sa často spracováva spolu s inými ajurvédskymi rastlinnými látkami. Zníženie kapha dóše.

Zloženie: Punarnava (Boerhaavia diffusa)*, Guggulu (Commiphora mukul), Chitraka (Plumbago zeylanica)*, Kamenná soľ*, Haritaki (Terminalia chebula)*, Bibhitaki (Terminalia bellerica)*, Amla (Emblica officinalis)*, Čierne korenie Piper nigrum)*, zázvor (Zingiber officinale)*, Pippali (Piper longum)*, Trivrit (Operculina turpethum)*, obal kapsuly: hydroxypropylmetylcelulóza
*z kontrolovaného organického pestovania

Odporúčané dávkovanie: Užívajte 2 kapsuly celé s teplou vodou dvakrát denne po jedle . Denná spotreba (= 4 kapsuly) obsahuje 2 g sušeného prášku.

 

Obsah: 80 kapsúl
Odporúčané skladovanie: Skladujte na chladnom a suchom mieste
Pôvod: India

Tieto kapsuly sú:

  • Vegetárian
  • Čisto rastlinné zloženie bez umelých aróm a konzervačných látok
  • ajurvédsky rastlinný produkt
  • 100% prírodné
  • dovezené priamo od nás z Indie pre Vás
  • Vyrobené a plnené s veľkou láskou pre vás

Tento produkt je doplnkom stravy.

Odporúčaná denná dávka sa nemá prekročiť. Výživové doplnky nie sú náhradou vyváženej a pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Počas tehotenstva používajte len po odporúčaní lekára. Skladujte na chladnom a suchom mieste.