Rakytníkový olej 100 ml - R 50 kartenoidov

Neohodnotené

Rakytník rešetliakový - samotné plody - bobule majú veľmi silné liečivé účinky. Obrovské množstvo vitamínov naznačuje, že je to zdroj zdravia:vitamíny B, C, E, F, kremík, mangán, železo, meď, karotenoidy (beta-karotén, zooksantin, kriptoksantin, fozalen), flavonoidy, fytosteroly, tokoferoly a fosfolipidy.Rakytníkový olej má vďaka B-sitosterolu silný antisklerotický účinok. Vzácny je pre prítomnosť ľudskému zdraviu nepostrádateľných esenciálnych mastných kyselín.

€8,50 €7,08 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (3 ks)
Kód: 116005
Rakytníkový olej 100 ml - R 50 kartenoidov
Neohodnotené

Podrobný popis

RAKYTNÍKOVÝ OLEJ 100% rakytníkový olej lisovaný unikátnou technológiou za studena a slnečnicový olej lisovaný za studena (do 20%) .

100 gr produktu obsahuje 99,8 % tuku prírodný produkt neobsahuje konzervačné a aromatizačné látky Všeobecné dostupné informácie : rakytník rešetliakový ako prírodné antibiotikum pravidelná konzumácia zvyšuje vitalitu dodá energiu zvyšuje imunitu normalizuje bežnú činnosť ľudského tela u ťažko pracujúcich a starších ľudí veľmi často sa používa na obnovenie poškodeného tkaniva ( s trofickými vredmi, popáleniny, vnútorné hemoroidy, trhliny v konečníku, preležaniny, omrzliny a rôzne kožné choroby) bol úspešne použitý pri liečbe ženských chorôb pri dvanástorníku a na žalúdočný vred pri nádche, zápale hltana a rôznych chorobách nosohltana tradičná medicína odporúča premazať kĺby pri dne a reumatizme opatrne pri žalúdočných ťažkostiach, chorobách žlčníka a pečene Zloženie: 100 gr oleja obsahuje 99,8 % tuku.

Dávkovanie: 3 x denne 1 čajový lyžička po jedle, prevencia 1 x denne čajový lyžička po jedle

Upozornenie: prirodzená usadenina je prípustná Výrobca: LTD "Ros", Novosibirsk, Novosibirska oblasť. RUSKO

Olej skladujte na chladnom a temnom mieste pri teplote 5 - 20°C. Po otvorení fľašu uschovajte v chladničke.

Upozornenie: Všetky hore uvedené údaje slúžia pre informáciu a poučenie, nenahradzujú akúkoľvek liečbu predpísanú lekárom. Údaje a informácie sú prevzaté z dostupných zdrojov internetu a z podkladov výrobcu v Ruskej federácii na základe dlhoročných výskumov a skúseností .