Reslim- podpora chudnutia 60 kapsúl

6 hodnotení

Podpora metabolizmu, zabraňuje ukladaniu tukov a pomáha v boji s nadváhou.

€13,90 €11,58 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (>5 ks)
Kód: 324
Reslim- podpora chudnutia 60 kapsúl
6 hodnotení
reslim
Veľkoobchodná cena

Podrobný popis

Reslim je unikátny prípravok, ktorý svojim bylinným zložením prispieva k podpore metabolizmu, k obmedzovaniu tukovej syntézy, čím podstatne zabraňuje ukladaniu tukov a pomáha v boji s nadváhou.

 

Zloženie: Garcinia cambogia extrakt z plodu 50mg, Olovník cejlonský (Plumbago zeylanicum) extrakt z kôry 50mg, Šiladžit (Mumio) extrakt 38mg, Šáchor hľuznatý (Cyperus rotundus) extrakt z koreňa 30mg, Ďumbier lekársky - zázvor (Zingiber officinale) extrakt z koreňa 30mg, Commiphora mukul (Guggul) extrakt 30mg, Emblika lekárska (Emblica officinalis) extrakt z plodu 30mg, Vibhitaki (Terminalia belerica) extrakt z plodu 30 mg, Haritaki (Terminalia chebula) extrakt z plodu 30 mg, Embelia ribes extrakt z plodu 30 mg, Čierne korenie (Piper nigrum) extrakt z plodu 20mg, Dlhé korenie (Piper longum) extrakt z plodu 15 mg, kapsuly z rastlinnej celulózy

Dávkovanie: 1 kapsula 3 x denne s jedlom
 
Obsah: 60 kapsúl
 
Upozornenie: nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Môže brániť počatiu! Znižuje krvný tlak. Osoby so žlčníkovými kameňmi, so zvýšenou hladinou kyseliny močovej v krvi, dnou alebo s poruchami zrážanlivosti krvi by užívanie lieku mali konzultovať s lekárom. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy, ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uskladňovať mimo dosahu malých detí. Certifikovaný doplnok stravy. Všetky výrobky Ecce Vita pochádzajú z ekologických fariem, kde je zaručená ich vysoká kvalita a taktiež účinok.
 
Krajina pôvodu: India

 

Vyrobené pre: Ecce Vita