Resveratrol trans-Resveratrol

Neohodnotené

Dobrá pamäť. Bystrá myseľ. Zdravé srdce. Silná obranyschopnosť.

Hmotnoť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€68 €45 od €45 €56,67 bez DPH €37,50 bez DPH od €37,50 bez DPH
Dostupnosť: Na dotaz Na dotaz Zvoľte variant
Kód: 3022/500 3022/250 Zvoľte variant
Resveratrol trans-Resveratrol
Neohodnotené

Podrobný popis

Dobrá pamäť. Bystrá myseľ. Zdravé srdce. Silná obranyschopnosť. Toto sú znaky zdravého starnutia a dobrého života. Resveratrol 250 mg pomáha chrániť dva z vašich hlavných zdravotných systémov – kardiovaskulárne funkcie a zdravie mozgu – pomocou trojitej zmesi čistého resveratrolu na rastlinnej báze. Fenoly z hroznových jadierok a červeného vína dodávajú našej exkluzívnej zmesi extra podporu v boji proti voľným radikálom.

Resveratrol bol skúmaný pre svoje možné antioxidačné, protizápalové a protistarnúce vlastnosti. Preukázal niektoré sľubné účinky na rôzne aspekty zdravia, vrátane kardiovaskulárneho zdravia, kognitívnych funkcií a metabolizmu. Niektoré štúdie naznačujú, že resveratrol môže aktivovať určité gény spojené s dlhovekosťou, ako je SIRT1.

 Trans-resveratrol a resveratrol sú dve formy rovnakého antioxidantu. Rozdiel spočíva v tom, že trans-resveratrol je izomér resveratrolu. To znamená, že trans-resveratrol a resveratrol majú rovnakú chemickú štruktúru, ale sú priestorovo odlišné. Trans-resveratrol sa všeobecne považuje za bioaktívnejšiu formu resveratrolu, čo znamená, že trans-resveratrol je oveľa účinnejší.

Odporúčané dávkovanie: Ako doplnok stravy užívajte 1 kapsulu denne. Produkt sa môže užívať nalačno, s jedlom alebo podľa odporúčania lekára.

 Zloženie: Zmes Pro-Longevity Factors® Extrakt z japonskej krídlatky (Polygonum cuspidatum) (koreň a podzemok) (štandardizovaný na obsah 250 mg trans-Resveratrolu), Organické francúzske celé červené hrozno (Vitis vinifera) (šupka, semená, plody, stonka, vinič), Organické celé muškátové červené hrozno (Vitis rotundifolia) (šupka a semená), kvercetín (ako dihydrát kvercetínu)

Ďalšie zložky zahŕňajú: Vegetariánska kapsula (rastlinná celulóza), ryžové otruby, oxid kremičitý

Upozornenie: Nepoužívajte ak je narušený obal alebo chýbajúce vonkajšie tesnenie. Ak ste tehotná, dojčíte, užívate lieky alebo ste pod dohľadom lekára, pred užitím tohto produktu sa poraďte so svojím lekárom.

 Skladovanie: Skladujte v suchu pri teplote od +5°C do +25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Skladovať mimo dosahu detí! 

Obsah balenia: 60 vegánskych kapsúl 

Krajina pôvodu: USA