SAMAHAN čaj, zmes korenín a sladkého drievka 100 vrecúšok

Neohodnotené

Ájurvédsky horúci nápoj Samahan proti chrípke a prechladnutiu.

€30 €25 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (>5 ks)
Kód: 2911
SAMAHAN čaj, zmes korenín a sladkého drievka 100 vrecúšok
Neohodnotené
Samah1
Veľkoobchodná cena

Podrobný popis

Horúci nápoj Samahan je zmesou 14 bylín a korenia, ktoré bojujú pri prechladnutí, podporujú obranyschopnosť a vitalitu organizmu. Ájurvédsky doplnok stravy pomáha zbaviť dýchacie cesty zahlienenia, rozširuje cievy a tým prehrieva celé telo. Horúci nápoj tiež pomáha telu doplniť potrebné tekutiny.

Bylinný čaj Samahan obsahuje zázvor, korenie, rascu a sladké drievko, ktoré pôsobia priaznivo na dýchacie cesty, posilňujú imunitu a celkovú odolnosť organizmu. Ájurvédska medicína odporúča pravidelné pitie čaju Samahan, ako prevenciu proti dýchacím ochoreniam aj pre udržanie celkového zdravia, obzvlášť v zimnom období.

Samahan je koncentrovaný, 100% prírodný rastlinný prípravok, ktorý patrí na Srí Lanke medzi prastaré receptúry známe ako „Peyava“. Neobsahuje žiadne farbivá ani konzervanty.

Príprava: Pokiaľ cítite, že máte oslabený organizmus a potrebujete posilniť imunitu, rozpustite obsah 1 vrecúška v 100 ml horúcej vody alebo čaju. Ak sa chcete iba zahriať alebo sa preventívne posilniť, môžete 1 sáčok rozpustiť v 250 ml horúcej vody. Optimálna denná dávka sú max. 4 vrecúška. Pre deti mladšie ako 5 rokov použite polovicu vrecúška.

Upozornenie: Nápoj nie je náhrada pestrej stravy. Nie je vhodný pre malé deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

TIP: Pri chorobe horných a dolných dýchacích ciest môžete účinok nápoja Samahan posilniť aj balzamom Samahan SP. Je možné ho inhalovať aj mazať na bolestivé miesta.

Zloženie: vasaka - koreň (Adhatoda vasica), alpínia galangová - podzemok (Alpinia galanga), rasca koptská - podzemok (Carum copticum), koriander siaty - semeno (Coriandrum sativum), kalumbské drevo - stopka (Coscinium semenský (Cuminum cyminum), vyvinutec - celá rastlina (Evolvulus alsinoides), sladké drievko lysá - stopka (Glycyrrhiza glabra), Hedyotis corymbosa celá rastlina, korenie dlhé - plod (Piper longum), korenie čierne - plod (Piper koreň Solanum xanthocarpum celá rastlina, Zázvor lekársky - podzemok (Zingiber officinale), Premna herbacea (koreň), trstinový cukor