Samahan SP balzam, 20 g

Neohodnotené

Samahan SP balzam pre úľavu od bolesti a prechladnutia.

€3,30 €2,75 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (>5 ks)
Kód: 3106
Samahan SP balzam, 20 g
Neohodnotené

Podrobný popis

Samahan SP balzam, 20 g

Samahan SP balzam je bylinný prípravok vyrobený na základe ájurvédskeho tradičného receptu z olejových extraktov bylín. Používa sa predovšetkým na bolesti chrbta, kĺbov, hlavy, kŕče alebo pri bolesti v krku. Je vhodný na inhaláciu pri prechladnutí.

Ájurvédsky balzam má čisto prírodné zloženie, bez chemických látok. Má antibakteriálny, antivírusový, sťahujúci a antiseptický účinok. V Ájurvédskej medicíne je veľmi obľúbený pre svoj kombinovaný účinok pri bolesti hlavy a krku i bolestiach svalov a kĺbov. Keďže pomáha uvoľňovať kŕče, je tiež dobrým pomocníkom pri menštruačných bolestiach.

Liečivé účinky balzamu

Uvoľňuje kŕče, urýchľuje hojenie modrín, opuchov a zápalov. Bylinný balzam prináša úľavu od migrén, bolestí hlavy aj menštruačných ťažkostí. Je veľmi účinný na prechladnutie, upchatý nos a zápal dutín aj mandlí - odporúčame vyskúšať aj bylinný nápoj Samahan.

Použitie: Pri prechladnutí pridajte 1 lyžičku balzamu do primeraného množstva vriacej vody a inhalujte výpary. Pri bolestiach aplikujte balzam na postihnuté miesta, krúživými pohybmi ho vmasírujte do pokožky. Prehriatie pokožky kúpeľom alebo naparovanie urýchli proces hojenia. Udržujte postihnuté miesta v teple. Balzam aplikujte max. 2x denne.

TIP: Balzam Samahan je výborným pomocníkom aj pri uhryznutí hmyzom. Môžete ho použiť aj ako repelent!

Upozornenie: Balzam je určený iba na vonkajšie použitie. Nesmie byť aplikovaný na pokožku tváre, ani na precitlivenú a poranenú kožu. Nepoužívajte u osôb mladších ako 18 rokov.

Skladovanie: Balzam uchovávajte na chladnom mieste mimo dosahu detí.

Zloženie: bazalka posvätná (Tulsi), kleoma tŕnitá (Cleome), galgán (Aratta), bengálska dula (Beli), vitex jahňací (Nika), Kumburu, gaultéria, melaleuka, dúhový eukalyptus, vôňovec citrónový, korenistý, koreň, mäta roľná, gáfrovník lekársky