Siddhalepa balzam, 25 g

Neohodnotené

Balzam používaný pri prechladnutí a na úľavu od bolesti svalov a kĺbov.

€9,90 €8,25 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (>5 ks)
Kód: 3109
Siddhalepa balzam, 25 g
Neohodnotené
3368 siddhalepa balzam 25 g siddhalepa
Veľkoobchodná cena

Podrobný popis

Siddhalepa balzam je bylinný prípravok vyrobený na základe Ajurvédskeho starodávneho spisu zaznamenaného pred 4000 rokmi.

Balzam je veľmi populárny medzi športovcami na rýchlu úľavu pri stuhnutosti svalov, výronoch alebo pomliaždeninách. Hrejivá terapia balzamu veľmi dobre pôsobí na kĺby. Pomáha pri prechladnutiu. Má príjemnú škoricovo-eukalyptovú vôňu.

Použitie:

Pri prechladnutiu: Aplikujte Siddhalepa balzam na čelo, krk, šiju, nos, hrudník, chrbticu alebo nohy. Pre rýchlejší účinok pridajte dostatočné množstvo Siddhalepa Balzamu do vriacej vody a inhalujte výpary.

Pri stuhnutosti svalov, výronoch, pomliaždeninách: Aplikujte Siddhalepa balzam na postihnuté miesta a vmasírujte do pokožky. Prehriatie pokožky kúpeľom alebo naparovanie urýchli proces zlepšenia obtiaží. Udržiavajte postihnuté miesta v teple a opakujte proces každé 3 hodiny.

Balzam sa nesmie používať na precitlivenú a popálenú kožu. Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Nepoužívať na očné viečka a sliznicu.

Iba na vonkajšie použitie.

Zloženie: Petroleum, Eukalyptus globulus, Cymbopogon nardus, Cinnamomum eylenicium, Pinus species, Cinnamomum amphora, Mentha arvensis