TARIKA AKNÉ - bylinný prípravok na akné 20g

Neohodnotené

Odstraňuje akné a pozostatky po akné. 100% prírodný prípravok.

Expirácia 05/2024

€5,50 €4,58 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (4 ks)
Kód: 392
TARIKA AKNÉ - bylinný prípravok na akné 20g
Neohodnotené
1543 1 tarika akne bylinny pripravok na akne 20 g
Akcia Veľkoobchodná cena

Podrobný popis

Tarika Akné sa odporúča na čistenie pleti a pri akné. Pravidelným používaním sa dá zbaviť dlhodobých problémov. Tarika Akné nielen odstraňuje akné, ale zároveň aj čistí, vyživuje a vyhladzuje pleť. Tiež odstraňuje pozostatky po akné, teda drobné jazvičky. Má vyvážené zloženie bylín a minerálov a nemá žiadne nežiaduce účinky. Tarika Akné je 100% prírodný prípravok, ktorý možno jednoducho používať.

Použitie: 1/3 čajové lyžičky Tárika Akné prášku nasypte do malej misky. Pridajte trochu mlieka alebo vody a rozmiešajte na kašičku. Naneste na tvár, nos, čelo (pozor na oči), bradu a/alebo len postihnuté časti pleti. Pri nanášaní jemne masírujte. Nechajte zaschnúť a pôsobiť najmenej 25 minút. Potom umyte vodou a utrite uterákom do sucha. Používajte 1 - 2x denne. Pri chronickom, reps. komplikovanom akné aplikujte 2x denne. Zároveň odporúčame vnútorne užívať prípravok B - SKIN alebo NEEM a to 2 kapsule s raňajkami a 1 - 2 kapsule s večerou.

Upozornenie: mydlo a krémy na tvár znižujú účinnosť Tarika Akné. Uhry a pupienky nevytláčajte! Počas aplikácie Tarika Akné môže dochádzať k miernemu páleniu, čo ukazuje na prebiehajúci účinok. Dočasne sa pleť môže horšiť vplyvom vylučovanie nečistôt. V prípade potreby možno dávku prášku zvýšiť na 1 lyžičku.

Zloženie: Achoras Calumas 6%, Embelic Myrobalans 5%, Taxus Bacata 3%, Myristica Officinalis 1.8%, Cyprus Rotundous 1.4%, Myrobalans 1.2%, Myrobalán Bellerica 1.2%, Santalum Album 1%, Curcuma Aromatica 0.5%, Embelia Ribes 0.3% , Berperis Aristo 1.1%. Tarika Akné ako 100% prírodný prípravok bez chemických látok je zostavený len z prírodných surovín a je veľmi dobre tolerovaný. Len na vonkajšie použitie! Bezpečné a účinné tak u detí ako aj dospelých, vhodné na všetky typy pleti s  výsledkom už počas 10 dní!

Obsah: 20 g