TRIPHALA – čaj na detoxikáciu 100g Organic India

Neohodnotené

Najznámejšia a najúčinnejšia kombinácia na vnútornú očistu, regeneráciu a obnovu organizmu.

Položka bola vypredaná…
€8,50 €7,08 bez DPH
Dostupnosť: Na dotaz
Kód: 271
TRIPHALA – čaj na detoxikáciu 100g Organic India
Neohodnotené
1456 1 triphala caj na detoxikaciu 100g organic india
Veľkoobchodná cena

Podrobný popis

Triphala (v sanskrite त्रिफला) je najznámejšou a najúčinnejšou kombináciou na vnútornú očistu, regeneráciu a obnovu organizmu. Napomáha podporovať činnosť tráviaceho, obehového, močového a dýchacieho ústrojenstva. Prečisťuje a omladzuje organizmus. Kombinácia troch ovocných plodov tvorí z Triphaly jeden z najsilnejších prípravkov na prečistenie nielen tráviaceho systému, ale celého tela. Často sa užíva preventívne ako denný doplnok zdravej životosprávy.

Zloženie:Amalaki (Phyllanthus emblica) 33,33g, Vibhitaki (Terminalia belerica) 33,33g, Haritaki (Terminalia chebula) 33,33g.

Dávkovanie a užívanie:1 / 2 až 1 lyžička sa rozmieša v teplej vode alebo v džúse ráno alebo pred spaním. Užívajte 6 mesiacov, pri chronickej chorobe aj po dobu 1 roka a dlhšie. Po 2 - 3 mesiacoch urobte vždy prestávku v užívaní a to na niekoľko týždňov, prípadne mesiacov, podľa stavu. Neskôr Triphalu môžete začať opäť užívať. Nie je návyková.

Obsah:100 gramov

Bylinný čaj. Bez konzervačných látok, umelých farbív, chemikálií a pesticídov. Neobsahuje látky živočíšneho pôvodu. Certifikovaný výživový doplnok. Všetky naše výrobky pochádzajú z ekologických fariem, kde je zaručená ich vysoká kvalita a taktiež účinok.

Krajina pôvodu: India

Výrobca: Organic India Účinok na jednotlivé dóše: V = P = K =

    


♥  Pri nákupe nad 50 Eur máte doručenie zadarmo


♥ Spokojnosť zákazníkov je pre nás prvoradá. Preto ponúkame len kvalitné produkty od overených dodávateľov