TUČNÉ SUPERPOTRAVINY A OLEJE

Neohodnotené

Chcete mať zdravé srdce, udržať si normálnu váhu a nezabúdať mená priateľov? V tejto knihe nájdete zoznam tučných potravín, ktoré výživoví poradcovia a lekári väčšinou bez milosti vykazujú na čiernu listinu. Kvalitné a zdravé tuky sú pritom najdôležitejšou živinou v našej strave.

€13,90 €11,58 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (4 ks)
Kód: 111005
TUČNÉ SUPERPOTRAVINY A OLEJE
Neohodnotené

Podrobný popis

Mudr. David Frej presvedčivo dokazuje, že epidémia cukrovky, obezity, chorôb srdca a ďalších civilizačných chorôb spôsobila propagovaná nízkotučná strava s prevahou nezdravých priemyselne spracovaných tukov a margarínov, sprevádzaná nadbytkom sacharidov a rafinovaných cukrov.

Prináša výsledky štúdií, ktoré ukazujú, že cukry spolu s nedostatkom tukov a tiež nízka hladina cholesterolu skracujú život a zvyšujú riziko chorôb. Prvé a najdôležitejšie je preto zaradiť do stravy viac zdravých tukov. Zdravé tuky pôsobia na organizmus veľmi priaznivo: - chránia pred chorobami srdca, mozgovou mŕtvicou a cukrovkou, - znižujú riziko demencie a spomaľujú starnutie, - majú protizápalové účinky, - patria do prvej línie v boji proti rakovine, - nespôsobujú ukladanie tôkov v tele a podporujú chudnutie, - cholesterol je zdraviu prospešná látka.