TULSI Citrón Zázvor ajurvédsky čaj sypaný plechovka 100g

Neohodnotené

Ajurvédsky čaj na uvoľnenie stresu, podporu trávenia a na celkové osvieženie počas dňa. Bez kofeínu.

€9,90 €8,25 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (5 ks)
Kód: 1991
TULSI Citrón Zázvor ajurvédsky čaj sypaný plechovka 100g
Neohodnotené
1801 3 tulsi citron zazvor ajurvedsky caj sypany 100 g
Veľkoobchodná cena

Podrobný popis

Základ tohto čaju tvorí najzákladnejšie a posvätná ajurvédska bylina TULSI, účinný adaptogén. Doplnená je o citrón a zázvor pre skvelý čajový zážitok. Užiť si ho môžete tak v podobe horúceho ako aj ľadového nápoja.

Tulsi je účinným prostriedkom na odbúranie stresu. Pikantný zázvor je pomáha tráveniu, zatiaľ čo citrón povznáša a osviežuje. Neobsahuje kofeín.

Zloženie: zázvor – ďumbier lekársky (Zingiber officinale) podzemok 50,00 %, Tulsi – bazalka posvätná (Ocimum sanctum) listy 21,50 %, Tulsi – bazalka príjemná (Ocimum gratissimum) listy 14,00 %, citrónová tráva (Cymbopogon citratus) listy 12,00 %, organická citrónová aróma 2,50 %.

Obsah (hmotnosť): 100 g, darčeková plechovka

Spôsob prípravy: 1 čajovú lyžičku čaju (2 g) zalejte 200 – 250 ml vriacej vody a nechajte lúhovať 3 – 5 minút alebo dlhšie, podľa toho ako veľmi aromatický a silný čaj chcete. Oslaďte podľa chuti. Neodporúča sa piť s mliekom. Ako ľadový čaj v letných mesiacoch príjemne osvieži. Vhodný na pitie počas celého dňa, nakoľko neobsahuje kofeín. Pre maximálny účinok pite 2 až 3 šálky denne.

Všetky naše čaje pochádzajú z indických ekologických fariem, kde je zaručená ich vysoká kvalita a taktiež účinok. Ten je zabezpečený vďaka šetrnému spracovaniu bylín, čím sa zachováva účinok prírodných esenciálnych olejov a ďalších prírodných látok. Všetky čaje a bylinky v nich spĺňajú certifikáty BIO kvality.

Krajina pôvodu: India

Výrobca: Organic India