TULSI Granátové jablko a Zelený čaj ajurvédsky sypaný čaj, plechovka 100g

Neohodnotené

Podporí imunitný a kardiovaskulárny systém. Doprajte si zdravie a energiu. 

Položka bola vypredaná…
€9,90 €8,25 bez DPH
Dostupnosť: Na dotaz
Kód: 1999
TULSI Granátové jablko a Zelený čaj ajurvédsky sypaný čaj, plechovka 100g
Neohodnotené
1807 3 tulsi granatove jablko zeleny caj ajurvedsky sypany caj 100 g
Veľkoobchodná cena

Podrobný popis

Výnimočne chutná zmes Tulsi, vynikajúceho zeleného čaju, naplnená kvetmi granátového jablka a ibišteka a sviežej chuti malín. Nádherná kombinácia, ktorá očarí vaše chuťové poháriky deň i noc.

Kombinácia Tulsi a zeleného čaju navzájom výrazne zvyšuje ich pozoruhodné zdravotné benefity, vrátane množstva silných fytonutrientov a antioxidantov, ktoré chránia telo pred poškodením voľnými radikálmi. Tieto zlúčeniny prirodzene podporujú imunitný a kardiovaskulárny systém a podporujú detoxikáciu. Doprajte si zdravie a energiu.

Zloženie: zelený čaj (Camellia sinensis) listy 30,00 %, Tulsi – bazalka posvätná (Ocimum sanctum) listy 37,84 %, Tulsi – bazalka príjemná (Ocimum gratissimum) listy 13,16 %, ibištek sudánsky (Hibiscus sabdariffa) kvet 13,00 %, granátovník púnsky (Punica granatum) kvet 1,00 %, prírodná aróma granátového jablka 3,00 %, prírodná aróma maliny 2,00 %.

Obsah (hmotnosť): 100 g, darčeková plechovka

Spôsob prípravy: 1 čajovú lyžičku čaju (2 g) zalejte 200 – 250 ml vriacej vody a nechajte lúhovať 3 – 5 minút alebo dlhšie, podľa toho ako veľmi aromatický a silný čaj chcete. Oslaďte podľa chuti. Neodporúča sa piť s mliekom. Ako ľadový čaj v letných mesiacoch príjemne osvieži. Pre maximálny účinok pite 2 až 3 šálky denne.

Všetky nami ponúkané čaje ORGANIC INDIA pochádzajú z indických ekologických fariem, kde je zaručená ich vysoká kvalita a taktiež účinok. Ten je zabezpečený vďaka šetrnému spracovaniu bylín, čím sa zachováva účinok prírodných esenciálnych olejov a ďalších prírodných látok. Všetky čaje a bylinky v nich spĺňajú certifikáty BIO kvality.

Krajina pôvodu: India

Výrobca: Organic India