TULSI Zelený čaj a Ašvaganda ajurvédsky čaj porciovaný, 25 vreciek

Neohodnotené

Úžasný čaj pre zdravé a energické ráno.

€5,90 €4,92 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (>5 ks)
Kód: 2321
TULSI Zelený čaj a Ašvaganda ajurvédsky čaj porciovaný, 25 vreciek
Neohodnotené
1882 1 tulsi zeleny caj asvaganda ajurvedsky porciovany caj
Veľkoobchodná cena

Podrobný popis

Skvelá kombinácia tradičnej ajurvédskej byliny TULSI so zeleným čajom a AŠVAGANDOU ako predurčená stať sa Vašim obľúbeným raňajkovým čajom.

Bazalka posvätná je adaptogén, ktorý pomáha telu vyrovnávať sa so stresom. Zelený čaj je dobre udomácnený aj v našich končinách. Je úžasným zdrojom nielen zdraviu prospešných látok, ale aj energie. Ašvaghanda (indický ženšen) je vynikajúca regeneračná bylina. Prispieva k zníženiu stresu, k zvýšeniu energie, podpore vitality a sexu. Priaznivo pôsobí pri srdcovo-cievnych ochoreniach a podpore imunity. Zlepšuje kvalitu života v sexuálnej oblasti u mužov a žien.

Zloženie: zelený čaj (Camelia sinensis) listy 40 %, Ašvaganda – Withania opojná (Withania somnifera) koreň 25,00 %, Tulsi – bazalka posvätná (Ocimum sanctum) listy 16,00 %, Tulsi – bazalka príjemná (Ocimum gratissimum) listy 9,00 %, citrónová tráva (Cymbopogon citratus) listy 7,50 %, prírodná citrónová aróma 2,50 %.

Obsah balenia: 25 nálevových vrecúšok, 25 x 2 g (50 g).

Spôsob prípravy klasického čaju: 1 vrecúško čaju zalejte 200 – 300 ml vriacej vody a nechajte 3 – 5 minút lúhovať, podľa toho ako veľmi aromatický a silný čaj chcete. Oslaďte podľa chuti. Neodporúča sa piť s mliekom. Pre maximálny účinok pite 2 až 3 šálky Tulsi čajov denne.

Spôsob prípravy ľadového čaju: pre prípravu 1 l ľadového čaju použite 5 vrecúšok čaju, tie zalejte 2 šálkami vriacej vody, zakryte a nechajte 20 minút lúhovať. Potom odstráňte nálevové vrecká, dolejte 2 šálky studenej vody a nechajte vychladnúť. Pre maximálny účinok pite 3 až 5 šálok Tulsi čajov denne.

Všetky čaje ORGANIC INDIA pochádzajú z indických ekologických fariem, kde je zaručená ich vysoká kvalita a taktiež účinok. Ten je zabezpečený vďaka šetrnému spracovaniu bylín, čím sa zachováva účinok prírodných esenciálnych olejov a ďalších prírodných látok. Všetky čaje a bylinky v nich spĺňajú certifikáty BIO kvality.

Krajina pôvodu: India

Výrobca: Organic India