TULSI Brahmi ajurvédsky čaj porciovaný, 25 vreciek

Neohodnotené

Čaj na zvýšenie vitality, pomáha bojovať so stresom, pozitívne pôsobí na mentálnu a emocionálnu rovnováhu.

€5,90 €4,92 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (>5 ks)
Kód: 204
TULSI Brahmi ajurvédsky čaj porciovaný, 25 vreciek
Neohodnotené
1408 3 tulsi brahmi ajurvedsky caj porciovany
Veľkoobchodná cena

Podrobný popis

Lahodná bylinná zmes z bazalky posvätnej, nazývanej v ajurvéde Tulsi a legendárnej ajurvédskej byliny Brahmi/Gotu Kola. V ajurvédskej medicíne sa používa predovšetkým na zvýšenie vitality, pomáha bojovať so stresom, pozitívne pôsobí na mentálnu a emocionálnu rovnováhu.

Zloženie:Bazalka posvátná Tulsi (Ocimum sanctum) a Bazalka pravá Tulsi (Ocimum basilicum) listy a kvety 70%, Pupočník ázijský (Centella asiatica) celá bylina 30%.
Obsah:25 nálevových vrecúšok
Dávkovanie:1 nálevové vrecko na jednu šálku. Zalejte vriacou vodou a nechajte lúhovať 5 - 10 minút, podľa toho ako veľmi aromatický a silný čaj chcete. Preceďte a pite teplé. Môžete pridať mlieko a dosladiť. Pokiaľ chcete pripraviť Ice Tea, teda ľadový čaj, nechajte vychladiť a pridajte ľad. Pre maximálny účinok pite 3 - 5 šálok denne. Upozornenie:nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Výživový doplnok. Bylinný certifikovaný organický čaj.

Všetky naše čaje pochádzajú z ekologických fariem, kde je zaručená ich vysoká kvalita a taktiež účinok. Ten je zabezpečený vďaka šetrnému spracovaniu bylín, vďaka čomu je zachovávaný účinok prírodných esenciálnych olejov a ďalších prírodných látok.

Krajina pôvodu: India

Výrobca: Organic India