TULSI Breakfast ajurvédsky čaj porciovaný, 25 vreciek

Neohodnotené

Ochrana pred stresom a ranná dávka energie.

€5,90 €4,92 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (5 ks)
Kód: 2016
TULSI Breakfast ajurvédsky čaj porciovaný, 25 vreciek
Neohodnotené
1813 1 tulsi breakfast ajurvedsky porciovany caj
Veľkoobchodná cena

Podrobný popis

Doprajte si ranné povzbudenie, ktoré Vás bude sprevádzať po celý deň. Čaj TULSI BREAKFAST je kombináciou bazalky posvätnej nazývanej Tulsi, ktorá patrí medzi adaptogény.Čierny čaj ASSAM je skvelý štart do nového dňa.

Vďaka adaptogénom sa v tele spúšťa obranný mechanizmus voči stresu. Adaptogény pomáhajú dostať organizmus do pôvodnej rovnováhy, podporujú jeho regeneráciu a chránia ho.

Zloženie: Tulsi – bazalka posvätná (Ocimum sanctum) listy 40 %, Tulsi – bazalka príjemná (Ocimum gratissimum) listy 10 %, čierny čaj Assam (Camelia sinensis) listy 50 %.

Spôsob prípravy: 1 nálevové vrecko čaju zalejte 200 – 300 ml vriacej vody a nechajte 5 – 10 minút lúhovať, podľa toho ako veľmi aromatický a silný čaj chcete. Oslaďte podľa chuti. Neodporúča sa piť s mliekom. Pre maximálny účinok pite 2 až 3 šálky denne.

Spôsob prípravy ľadového čaju: pre prípravu 1 l ľadového čaju použite 5 vrecúšok čaju, tie zalejte 2 šálkami vriacej vody, zakryte a nechajte 20 minút lúhovať. Potom odstráňte nálevové vrecká, dolejte 2 šálky studenej vody a nechajte vychladnúť. Pre maximálny účinok pite 3 až 5 šálok denne.

Obsah balenia: 25 nálevových vrecúšok, 25 x 1,7 g (42,5 g)

Všetky čaje ORGANIC INDIA pochádzajú z indických ekologických fariem, kde je zaručená ich vysoká kvalita a taktiež účinok. Ten je zabezpečený vďaka šetrnému spracovaniu bylín, čím sa zachováva účinok prírodných esenciálnych olejov a ďalších prírodných látok. Všetky čaje a bylinky v nich spĺňajú certifikáty BIO kvality.

Krajina pôvodu: India

Výrobca: Organic India