TULSI Lax ajurvédsky čaj porciovaný, 25 vreciek

Neohodnotené

Účinné, no k telu jemné preháňadlo vo forme čaju.

€5,90 €4,92 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (3 ks)
Kód: 2026
TULSI Lax ajurvédsky čaj porciovaný, 25 vreciek
Neohodnotené
1822 1 tulsi lax ajurvedsky porciovany caj
Veľkoobchodná cena

Podrobný popis

Jemná, účinná a laxatívna bylinná zmes. Upokojujúce a liečivé byliny Tulsi (bazalky posvätnej), mäty, sladkého drievka v kombinácii so sennou v tomto čaji sa spojili, aby poskytli nielen lahodné, ale aj účinné preháňadlo.

Zloženie: Senna – Kasia sennová (Cassia angustifolia) listy 43,00 %, mäta pieporná (Mentha piperita) listy 17,50 %, mäta kučeravá (Mentha spicata) listy 17,50 %, sladké drievko (Glycyrrhiza glabra) koreň 10,00 %, bazalka posvätná (Ocimum sanctum) listy 8,00 %, bazalka pravá (Ocimum basilicum) listy 4,00 %.

Obsah balenia: 25 nálevových vrecúšok, 25 x 1,8 g (45 g)

Spôsob prípravy: 1 vrecúško čaju zalejte 300 – 400 ml vriacej vody a nechajte 15 minút lúhovať. Oslaďte podľa chuti. Neodporúča sa piť s mliekom. Najvhodnješie je vypiť tento čaj na prázdny žalúdok a to buď tesne pred spaním alebo ráno. Účinok sa zvyčajne dostaví do 8 - 12 hodín.

Všetky čaje ORGANIC INDIA pochádzajú z indických ekologických fariem, kde je zaručená ich vysoká kvalita a taktiež účinok. Ten je zabezpečený vďaka šetrnému spracovaniu bylín, čím sa zachováva účinok prírodných esenciálnych olejov a ďalších prírodných látok. Všetky čaje a bylinky v nich spĺňajú certifikáty BIO kvality.

Krajina pôvodu: India

Výrobca: Organic India