TULSI Mäta ajurvédsky čaj porciovaný, 25 vreciek

Neohodnotené

Osviežujúci ajurvédsky čaj z bazalky posvätnej a mäty.

€5,90 €4,92 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (5 ks)
Kód: 2036
TULSI Mäta ajurvédsky čaj porciovaný, 25 vreciek
Neohodnotené
1831 1 tulsi mata ajurvedsky porciovany caj
Veľkoobchodná cena

Podrobný popis

Chladivá a povzbudzujúca mäta s jemnými korenistými tónmi Krishna Tulsi sa spája a vytvára osviežujúci, regeneračný čaj, ktorý je ideálny na oživenie dňa alebo večera. Tento čaj skvelý tak v teplý ako aj ľadový!

TULSI (bazalka posvätná) je známy adaptogén. Vďaka adaptogénom sa v tele spúšťa obranný mechanizmus voči stresu. Adaptogény pomáhajú dostať organizmus do pôvodnej rovnováhy, podporujú jeho regeneráciu a chránia ho.

Zloženie: mäta pieporná (Mentha piperita) listy 70 %, Tulsi – bazalka posvätná (Ocimum sanctum) listy 22,80 %, Tulsi – bazalka pravá (Ocimum basilicum) listy 7,20 %.

Spôsob prípravy: 1 vrecúško čaju zalejte 200 – 300 ml vriacej vody a nechajte 10 minút lúhovať. Oslaďte podľa chuti. Neodporúča sa piť s mliekom. Pre maximálny účinok pite 2 až 3 šálky denne.

Spôsob prípravy ľadového čaju: pre prípravu 1 l ľadového čaju použite 5 vrecúšok čaju, tie zalejte 2 šálkami vriacej vody, zakryte a nechajte 20 minút lúhovať. Potom odstráňte nálevové vrecká, dolejte 2 šálky studenej vody a nechajte vychladnúť. Pre maximálny účinok pite 3 až 5 šálok denne.

Obsah balenia: 25 nálevových vrecúšok, 25 x 1,7 g (42,5 g)

Všetky čaje ORGANIC INDIA pochádzajú z indických ekologických fariem, kde je zaručená ich vysoká kvalita a taktiež účinok. Ten je zabezpečený vďaka šetrnému spracovaniu bylín, čím sa zachováva účinok prírodných esenciálnych olejov a ďalších prírodných látok. Všetky čaje a bylinky v nich spĺňajú certifikáty BIO kvality.

Krajina pôvodu: India

Výrobca: Organic India