TULSI Med a harmanček ajurvédsky čaj sypaný, plechovka 100g

Neohodnotené

Ajurvédsky čaj na spríjemnenie a upokojenie počas celého dňa.

€9,90 €8,25 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (5 ks)
Kód: 1994
TULSI Med a harmanček ajurvédsky čaj sypaný, plechovka 100g
Neohodnotené
1804 3 tulsi med harmancek ajurvedsky sypany caj 100 g
Veľkoobchodná cena

Podrobný popis

Ajurvédska zmes bylín sa spríjemnenie a upokojenie počas celého dňa. Bylinka Tulsi je známy adaptogén, antioxidant, podporuje obranyschopnosť a imunitu organizmu. Pomáha odburávať stres a podporuje dýchací systém. Neobsahuje kofeín.

Harmanček sa používa už od pradávna aj v našich končinách. Je antialergénny, protizápalový, uvoľňuje kŕče a pomáha s trávením. Upokojuje a navodzuje pokojný spánok.

Zloženie: rumanček kamilkový (Matricaria recutita) kvety 50,00 %, Tulsi – bazalka posvätná (Ocimum sanctum) listy 26,80 %, Tulsi – bazalka príjemná (Ocimum gratissimum) listy 7,20 %, fenikel obyčajný (Foeniculum vulgare) semeno 12,00 %, organická medová aróma 4,00 %.

Obsah (hmotnosť): 100 g, darčeková plechovka

Spôsob prípravy: 1 čajovú lyžičku čaju (2 g) zalejte 200 – 250 ml vriacej vody a nechajte lúhovať 3 – 5 minút alebo dlhšie, podľa toho ako veľmi aromatický a silný čaj chcete. Oslaďte podľa chuti. Neodporúča sa piť s mliekom. Ako ľadový čaj v letných mesiacoch príjemne osvieži. Vhodný na pitie počas celého dňa, nakoľko neobsahuje kofeín. Pre maximálny účinok pite 2 až 3 šálky denne.

Všetky nami ponúkané čaje ORGANIC INDIA pochádzajú z indických ekologických fariem, kde je zaručená ich vysoká kvalita a taktiež účinok. Ten je zabezpečený vďaka šetrnému spracovaniu bylín, čím sa zachováva účinok prírodných esenciálnych olejov a ďalších prírodných látok. Všetky čaje a bylinky v nich spĺňajú certifikáty BIO kvality.

Krajina pôvodu: India

Výrobca: Organic India