TULSI Moringa ajurvédsky čaj porciovaný, 25 vreciek

Neohodnotené

Pomôže so stresom a doplní vitamíny a minerály v prírodnej forme. Čistá energia z prírody.

€5,90 €4,92 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (>5 ks)
Kód: 2034
TULSI Moringa ajurvédsky čaj porciovaný, 25 vreciek
Neohodnotené
1828 3 tulsi moringa ajurvedsky porciovany caj
Veľkoobchodná cena

Podrobný popis

Tulsi (bazalka posvätná) a Moringa (moringa olejodárna) sú dve z najunikátnejších bylín, ktoré pochádzajú z Indie. Spoločne sa v tomto lahodnom čaji spájajú a ponúkajú nespočetné množstvo zdravotných benefitov. Bazalka posvätná je adaptogén, ktorý pomáha telu vyrovnávať sa so stresom a moringa dopĺňa potrebné vitamíny a minerálne látky v čisto prírodnej a unikátnej forme. Určite si tento čaj doprajte, keď potrebujete dostatok sily a energie počas dňa.

Zloženie: moringa olejodárna (Moringa oleifera) listy 50 %, citrónová tráva (Cymbopogon citratus) listy 25,00 %, Tulsi – bazalka posvätná (Ocimum sanctum) listy 16,00 %, Tulsi – bazalka pravá (Ocimum basilicum) listy 9,00 %.

Spôsob prípravy: 1 vrecúško čaju zalejte 200 – 300 ml vriacej vody a nechajte 5 – 10 minút lúhovať, podľa toho ako veľmi aromatický a silný čaj chcete. Oslaďte podľa chuti. Neodporúča sa piť s mliekom. Vhodný na pitie počas celého dňa, nakoľko neobsahuje kofeín. Pre maximálny účinok pite 2 až 3 šálky denne.

Spôsob prípravy ľadového čaju: pre prípravu 1 l ľadového čaju použite 5 vrecúšok čaju, tie zalejte 2 šálkami vriacej vody, zakryte a nechajte 20 minút lúhovať. Potom odstráňte nálevové vrecká, dolejte 2 šálky studenej vody a nechajte vychladnúť. Pre maximálny účinok pite 3 až 5 šálok denne.

Obsah balenia: 25 nálevových vrecúšok, 25 x 2 g (50 g)

Všetky čaje ORGANIC INDIA pochádzajú z indických ekologických fariem, kde je zaručená ich vysoká kvalita a taktiež účinok. Ten je zabezpečený vďaka šetrnému spracovaniu bylín, čím sa zachováva účinok prírodných esenciálnych olejov a ďalších prírodných látok. Všetky čaje a bylinky v nich spĺňajú certifikáty BIO kvality.

Krajina pôvodu: India

Výrobca: Organic India