Tulsi Granátové jablko a Zelený čaj ajurvédsky čaj porciovaný, 25 vreciek

Neohodnotené

Tulsi s granátovým jablkom a zeleným čajom je aromatická zmes Tulsi, vynikajúceho zeleného čaju, obohatená o kvety granátového jablka a ibišteka a pikantnú chuť malín, čo je úžasná kombinácia, ktorá očarí vaše chuťové poháriky. Obsahuje kofeín.

€5,90 €4,92 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (3 ks)
Kód: 114004
Tulsi Granátové jablko a Zelený čaj ajurvédsky čaj porciovaný, 25 vreciek
Neohodnotené
2575 tulsi s granatovym jablkom a zelenym cajom porcovany
Veľkoobchodná cena

Podrobný popis

Príprava: 1 vrecúško čaju zalejte 200 – 300 ml vriacej vody a nechajte 5 – 10 minút lúhovať, podľa toho ako veľmi aromatický a silný čaj chcete. Oslaďte podľa chuti.

Neodporúča sa piť s mliekom.

Pre maximálny účinok pite 2 až 3 šálky denne.

Príprava ľadového čaju:  Pre prípravu 1 l ľadového čaju použite 5 vrecúšok čaju, tie zalejte 2 šálkami vriacej vody, zakryte a nechajte 20 minút lúhovať. Potom odstráňte nálevové vrecká, dolejte 2 šálky studenej vody a nechajte vychladnúť. Pre maximálny účinok pite 3 až 5 šálok denne.

Zloženie zelený čaj (Camellia sinensis) listy 30,00 %, Tulsi – bazalka posvätná (Ocimum sanctum) listy 37,84 %, Tulsi – bazalka príjemná (Ocimum gratissimum) listy 13,16 %, ibištek sudánsky (Hibiscus sabdariffa) kvet 13,00 %, granátovník púnsky (Punica granatum) kvet 1,00 %, prírodná aróma granátového jablka 3,00 %, prírodná aróma maliny 2,00 %

Balenie 25 nálevových vrecúšok, 25 x 2 g (50 g)

Krajina pôvodu India

Všetky naše čaje pochádzajú z indických ekologických fariem, kde je zaručená ich vysoká kvalita a taktiež účinok. Ten je zabezpečený vďaka šetrnému spracovaniu bylín, čím sa zachováva účinok prírodných esenciálnych olejov a ďalších prírodných látok. Všetky čaje a bylinky v nich spĺňajú certifikáty BIO kvality.