TULSI Med a harmanček ajurvédsky čaj porciovaný, 25 vreciek

Neohodnotené

Upokojujúca, relaxačná bylinná zmes, neobsahuje kofeín a je vhodná počas celého dňa.

€5,40 €4,50 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (>5 ks)
Kód: 248
TULSI Med a harmanček ajurvédsky čaj porciovaný, 25 vreciek
Neohodnotené
1435 1 tulsi s harmancekom a medom ajurvedsky caj porciovany
Veľkoobchodná cena

Podrobný popis

Upokojujúca, relaxačná bylinná zmes z harmančekových kvetov, v kombinácii s bazalkou posvätnou a anízom, obohatená o skvelú medovú arómu. Nakoľko neobsahuje kofeín vhodná počas celého dňa.

 

Zloženie: Harmanček pravý (Matricaria recutita) - kvety 50%, Bazalka posvätná - Tulsi (Ocimum sanctum a Ocimum basilicum) listy a kvety 34%, aníz (Pimpinella anisum) listy 12%, medová aróma 4%

Obsah balenia: 25 nálevových vreciek

Dávkovanie: 1 nálevové vrecko na jednu až dve šálky alebo malú konvičku či termosku.

Príprava: Vriacou vodou zalejte nálevové vrecko a nechajte vylúhovať 3-5 minút. Dá sa osladiť podľa chuti. Dvojitá dávka je nutná, pokiaľ podávate vychladené. Vhodný na pitie počas celého dňa, nakoľko neobsahuje kofeín.

Príprava ľadového čaju (ice tea):Ak chcete pripraviť 1 liter ľadového čaju použite 5 nálevových vreciek, tie zalejte 2 šálkami vriacej vody, zakryte a nechajte vylúhovať asi 20 minút. Potom odstráňte nálevové vrecká, dolejte 2 šálky studenej vody a nechajte vychladnúť. Pre maximálny účinok pite 3-5 šálok denne.

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Doplnok stravy. Bylinný certifikovaný organický čaj. Všetky naše čaje pochádzajú z ekologických fariem, kde je zaručená ich vysoká kvalita a taktiež účinok.

Krajina pôvodu: India

Výrobca: Organic India