TULSI Sleep ajurvédsky čaj porciovaný, 25 vreciek

Neohodnotené

Prináša upokojenie a relax po náročnom dni a navodzuje pokojný spánok.

€5,90 €4,92 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (>5 ks)
Kód: 2019
TULSI Sleep ajurvédsky čaj porciovaný, 25 vreciek
Neohodnotené
1816 1 tulsi sleep ajurvedsky porciovany caj
Veľkoobchodná cena

Podrobný popis

TULSI (bazalka posvätná) je známy adaptogén. Vďaka adaptogénom sa v tele spúšťa obranný mechanizmus voči stresu. Adaptogény pomáhajú dostať organizmus do pôvodnej rovnováhy, podporujú jeho regeneráciu a chránia ho. Vďaka týmto účinkom TULSI v kombinácii s ďalšími ajurvédskymi bylinami ako sú Brahmi/Gotu Kola, Ašvaganda, Šankpušpi, harmanček, kardamóm a mäta prináša upokojenie a relax po náročnom dni a navodzuje pokojný spánok.

Zloženie: Tulsi – bazalka posvätná (Ocimum sanctum) listy 22,61 %, Tulsi – bazalka príjemná (Ocimum gratissimum) listy 8,33 %, kardamóm malabarský (Elettaria cardamomum) semeno 16,08 %, mäta pieporná (Mentha piperita) listy 15,62 %, rumanček kamilkový (Matricaria recutita) kvety 15,52 %, Šankpušpi (Convolvulus pluricaulis) celá bylina 7,80 %, Ašvaganda – Withania opojná (Withania somnifera) koreň 7,28 %, Brahmi – pupočník ázijský (Centella asiatica) celá bylina 6,76 %.

Spôsob prípravy: 1 vrecúško čaju zalejte 300 – 400 ml vriacej vody a nechajte 15 minút lúhovať. Oslaďte podľa chuti. Neodporúča sa piť s mliekom. Pre upokojenie a dobrý spánok si tento čaj vychutnajte pred spaním.

Obsah balenia: 25 nálevových vrecúšok, 25 x 1,8 g (45 g)

Všetky čaje ORGANIC INDIA pochádzajú z indických ekologických fariem, kde je zaručená ich vysoká kvalita a taktiež účinok. Ten je zabezpečený vďaka šetrnému spracovaniu bylín, čím sa zachováva účinok prírodných esenciálnych olejov a ďalších prírodných látok. Všetky čaje a bylinky v nich spĺňajú certifikáty BIO kvality.

Krajina pôvodu: India

Výrobca: Organic India