TULSI Wellness ajurvédsky čaj porciovaný, 25 vreciek

Neohodnotené

Upokojí a posilní telo. Stresu nedá šancu. 

€5,90 €4,92 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (4 ks)
Kód: 2009
TULSI Wellness ajurvédsky čaj porciovaný, 25 vreciek
Neohodnotené
1810 3 tulsi wellness ajurvedsky porciovany caj
Veľkoobchodná cena

Podrobný popis

V čaji TULSI WELLNESS sa snúbia štyria giganti ajurvédskej medicíny, „Kráľovná bylín“ Tulsi, Brahmi/Gotu Kola, Ašvaganda a Moringa. Spolu tvoria silnú a účinnú zmes na zmiernenie stresu, zvýšenie odolnosti, upokojenie a podporu nervového systému. Naozajstná vzpruha pre telo.

Zloženie: Tulsi – bazalka posvätná (Ocimum sanctum) listy 56,66 %, Tulsi – bazalka pravá (Ocimum basilicum) listy 28,33 %, Brahmi – Pupočník ázijský (Centella asiatica) celá bylina 10,00 %, Ašvaganda – Withania opojná (Withania somnifera) koreň 2,50 %, Moringa – moringa olejodárna (Moringa oleifera) listy 2,50 %.

Obsah: 25 nálevových vrecúšok, 25 x 1,8 g (45 g).

Spôsob prípravy: 1 nálevové vrecko čaju zalejte 300 – 400 ml vriacej vody a nechajte 10 minút lúhovať, podľa toho ako veľmi aromatický a silný čaj chcete. Oslaďte podľa chuti. Neodporúča sa piť s mliekom.

Všetky čaje ORGANIC INDIA pochádzajú z indických ekologických fariem, kde je zaručená ich vysoká kvalita a taktiež účinok. Ten je zabezpečený vďaka šetrnému spracovaniu bylín, čím sa zachováva účinok prírodných esenciálnych olejov a ďalších prírodných látok. Všetky čaje a bylinky v nich spĺňajú certifikáty BIO kvality.

Krajina pôvodu: India

Výrobca: Organic India