Turmeric formula kapsuly 60 ks Bio Organic India

Neohodnotené

Kurkuminoidy pre ľahšie zvládanie zápalov v tele a podporu zdravých kĺbov.

€17,90 €14,92 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (>5 ks)
Kód: 2319
Turmeric formula kapsuly 60 ks Bio Organic India
Neohodnotené

Podrobný popis

Turmeric Formula je špeciálne zostavená zmes z pomletej kurkumy, z extraktu z kurkumy, v ktorom je obsiahnutých minimálne 90% kurkuminoidov a zmesi korenia nazývanej TRIKATU. V Ajurvéde je táto kombinácia dlhého korenia, čierneho korenia a zázvoru známa tým, že stimuluje „agni“, tzv. tráviaci „oheň“ a odporúča sa najmä v prípade pomalého trávenia. Trikatu zlepšuje vstrebávanie a asimiláciu živín a tiež podporuje zdravý metabolizmus tukov. V prípade bylinnej zmesi Turmeric Formula pomáha Trikatu účinne vstrebávať kurkuminoidy, ktoré by boli bez Trikatu ťažko vstrebateľné. Účinok zmesi Turmeric Formula spočíva predovšetkým v protizápalovej aktivite, obsahuje antioxidanty a pomáha podporovať zdravé kĺby.

Zloženie: Kurkuma dlhá (Curcuma longa) podzemok 375 mg, Kurkuma dlhá (Curcuma longa) extrakt s obsahom kurkuminoidov nie menej ako 90 % 80 mg, Dlhé korenie (Piper longum) plod 15 mg, Čierne korenie (Piper nigrum) semeno 15 mg, Zázvor – Ďumbier lekársky (Zingiber officinale) podzemok 15 mg, kapsule z rastlinnej celulózy.

Odporúčané dávkovanie: 1 - 2 kapsule dvakrát denne spolu s jedlom. Odporúča sa užívať najmenej jeden mesiac.

Obsah: 60 vegetariánskych bezlepkových kapsúl

Upozornenie: Nevhodné pre malé deti!

Certifikovaný výživový doplnok. Všetky výrobky Organic India pochádzajú z ekologických fariem, kde je zaručená ich vysoká kvalita a taktiež účinok.

Krajina pôvodu: India

Výrobca: Organic India