Vasaka Kapsuly

Neohodnotené

Podpora celého dýchacieho systému, pri kašli (na uľahčenie vykašliavania) ale aj pri astme. Vasaka tiež zastavuje, resp. zmierňuje krvácanie (z nosa, menštruačné krvácanie, krvácia pri ulceróznej kolitíde a crohnovej chorobe).

€19,90 €16,58 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (2 ks)
Kód: 35022
Vasaka Kapsuly
Neohodnotené

Podrobný popis

Má upokojujúci účinok. Vasaka sa používa predovšetkým a uľahčenie vykašliavania. Vedeli ste, že Bromhexine je vlastne derivát z Vasaky? V Sanskrite má rôzne názvy: vasako, vasika, vasa, bhishangmata, sinhika. V ajurvéde sa tradične používa pri problémoch s hlasom, krvácaním, horúčkach, vracaní, diabete, lepre aj tuberkulóze. Vasaka má silný sťahujúci účinok, čo sa používa pri znížení akéhokoľvek krvácania v tele a to predovšetkým pri krvácaní z nosa, silnom menštruačnom krvácaní ako aj pri ulceróznej kolitíde a crohnovej chorobe.

Ajurvédske vlastnosti: Vata: = Pitta: - Kapha: -

Odporúčané kombinácie s Vasakou: Pri prechladnutí, chrípke a ďalších podobných ochoreniach odporúčame kombinovať s kapsulami CURCUMIN (protizápalový účinok), GILOY (protibakteriálny účinok), INDICKÁ ECHINACEA (podpora imunity). Pri alergii alebo astme pridajte ALLER-G CARE kapsule. Pri príliš silnej a dlhotrvajúcej menštruácii pridajte FEMALE HEALTH SUPPORT. Pri krvácaní z nosa pridajte CHANCA PIEDRA. Pri ulceróznej kolitíde a crohnovej chorobe pridajte ANTISARAN MUKTI, ARJUNA a HALORHENA+.  

Účinky rastliny Vasaka (Adhatoda vasica): Vasaka (Adhatoda vasica) je veľmi dobre známa bylina na podporu celého dýchacieho systému. Používa sa napríklad pri kašli ale aj pri astme.

 

Balenie: 60 ks kapsúl až 500 mg štandardizovaného extraktu 5:1 z rastliny Adhatoda vasica Nees. (Acanthaceae) – štandardizovaný na 0.5% alkaloidov.

Obsah 1 kapsuly: 500 mg štandardizovaného extraktu.

Poťah kapsuly z celulózy rastlinného pôvodu. 

Dávkovanie: 1-2 kapsuly 1-2x denne.

Jedná sa o čisto prírodný produkt bez akýchkoľvek chemikálií, aditív či lacných plnív.

Upozornenie: Pre lepší účinok odporúčame dodržať medzi jedlom a ajurvédskymi produktami aspoň pol hodinu, ideálne hodinu.