Vigor Forte - prírodné afrodiziakum 60 kapsúl

Neohodnotené

Bylinný prípravok podporujúci erekciu a libido mužov, nenávykový, bez vedľajších účinkov.

€13,90 €11,58 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (>5 ks)
Kód: 336
Vigor Forte - prírodné afrodiziakum 60 kapsúl
Neohodnotené
vigor
Veľkoobchodná cena

Podrobný popis

Vigor forte je bylinný prípravok podporujúci erekciu a libido mužov.

Účinky: jedinečné rastlinné tonikum z extraktov bylín s afrodiziakálnymi účinkami. Vigor Forte nevytvára návyk a nemá vedľajšie účinky. Užívaný v odporúčaných dávkach, slúži ako prírodné afrodiziakum. Tribulus terrestris: podporuje zdravie reprodukčných orgánov. Podporuje sexuálnu túžbu a sexuálny výkon. Pomáha udržiavať telo, predovšetkým svalový tonus.

Zloženie: extrakt Kotvičníka zemného – plod (Tribulus terrestris) 250 mg, extrakt Špargle hroznovitej - koreň (Asparagus racemosus) 100 mg, extrakt Withanie spavej (Withanie somnifera) 225 mg, extrakt z muškátového orieška (Myristica fragrans) 20 mg, kapsule - rastlinná celulóza

Dávkovanie: 1 kapsle denne, pred jedlom, najlepšie 4 - 6 hodín pred večerou alebo pred pohlavným stykom. Odporúča sa užívať s mliekom či ovocným džúsom. Vhodné je aj medom osladené mlieko. Jeho účinok ako afrodiziaka a sexuálneho stimulantu trvajú zhruba 8 až 12 hodín, potom trvá v organizme jeho tonický účinok.

Balenie: 60 vegetariánskych kapsúl v tmavom skle.

Upozornenie: nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy, ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uskladňovať mimo dosahu malých detí.

Všetky produkty pochádzajú z indických ekologických fariem, kde je zaručená ich vysoká kvalita a taktiež účinok. Ten je zabezpečený vďaka šetrnému spracovaniu bylín, čím sa zachováva účinok prírodných esenciálnych olejov a ďalších prírodných látok.

Krajina pôvodu: India

Vyrobené pre: Ecce Vita