ViroStop kvapky 25ml

Neohodnotené

Proti chrípke, prechladnutiu, bolesti hrdla. Celková odolnosť organizmu.

€8,50 €7,08 bez DPH
Dostupnosť: Skladom (2 ks)
Kód: 2917
ViroStop kvapky 25ml
Neohodnotené

Podrobný popis

Kvapky obsahujúce jedinečnú kombináciu rastlín, ktorá má antioxidačné účinky. Cist krétsky je známy pre vysoký obsah polyfenolov a pôsobí ako prírodný antioxidant (neutralizuje voľné radikály). Echinacea purpurová pôsobí na dýchací systém a podporuje normálnu funkciu horných dýchacích ciest.

Výhody produktu

  • Cistus creticus má vysoký obsah polyfenolov. Pôsobí ako prírodný antioxidant (neutralizuje voľné radikály)
  • Grapefruitový extrakt z jadierok podporuje prirodzenú obranyschopnosť.
  • Echinacea a mäta napomáhajú k normálnej funkcii dýchacieho systému a podporujú prirodzenú obranyschopnosť - imunitný systém.

Zloženie produktu: Aqua, Echinacea purpurová extrakt (Echinacea purpurea), Acerola, Cist krétsky extrakt (Cistus creticus), Grapefruitový extrakt, Mätová silica (Oleum Menthae piperitae), sladidlo: Laktóza, Acesulfám K, aspartám, konzervacná látka: Sorban draselný.

Účinné látky:

Cistus krétsky (Cistus creticus)

Táto výnimočná rastlina, ktorej liečivé účinky sú známe už od staroveku, sa vyznačuje vysokým obsahom polyfenolov. Tie vytvárajú tzv. ochranný štít, ktorý zabraňuje prieniku baktérií a vírusov do buniek. Cist vyniká svojim antibakteriálnym, antivírusovým a protizápalovým potenciálom. Tiež sa vyznačuje výraznými účinkami na zvýšenie imunity a silným antioxidačným účinkom. Má blahodarné účinky pri predchádzaní infekčným a vírusovým ochoreniam, ako sú chrípka, prechladnutie alebo ochorenie horných dýchacích ciest.

Echinacea purpurová (Echinacea purpurea)

Obsahuje množstvo cenných látok, najmä flavonoidy, silice, alkaloidy, inulín a polysacharid echinacein. Všetky uvedené látky zvyšujú obranyschopnosť organizmu, a preto sa echinacea radí k rastlinným imunostimulátorom. Jej výťažky sa využívajú pri prevencii a liečbe vírusových, infekčných a zápalových ochorení, pri chrípke a prechladnutí. 

Citrusové bioflavonoidy

Vykazujú silné účinky zabraňujúce množeniu baktérií, vírusov a plesní. Prírodný flavonoid očisťuje organizmus, posilňuje odolnosť, predchádza infekciám a zápalom, uľahčuje trávenie, zlepšuje krvný obeh a zvyšuje odolnosť slizníc. Vyznačuje sa antioxidačnými vlastnosťami.

Odporúčané dávkovanie

Podporne užívajte 2x denne 10 kvapiek, v prípade ťažkostí potom 2x denne 15 kvapiek. Pred použitím pretrepte.

Dôležité upozornenia

Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace. Nesmie sa užívať ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí.